Tej Pani nie trzeba znać osobiście. Wystarczy zaobserwować przez chwilę, by wychwycić nietuzinkową radosną osobowość i pozytywną energię. Rozpoczęła starty, jako zawodniczka fitness sylwetkowego, jednak w kategorii „damska sylwetka” mogła w pełni „rozłożyć skrzydła”. Jest finalistką Mistrzostw Europy właśnie w tej „bardzo wymagającej” kategorii.

Jest to zawodniczka niewysoka, jednak ma dobre proporcje pionowe i poziome. Zwłaszcza proporcje pionowe - długość nóg do tułowia przy „niedużym wzroście” odgrywają szczególną rolę.

W postawie przodem - „line up” - duża objętościowo i pełna obręcz barkowa, mięśnie naramienne - prążkowane w głębokiej separacji do mięśni ramion (biceps, triceps).

W pozie „bicepsy przodem” - mięśnie dwugłowe ramion pełne na całej długości od przyczepu do przyczepu. Rozciągnięte w tej pozie mięśnie brzucha są dobrze widoczne. Wąskie biodra, smukłe nogi, mięśnie czworogłowe ud „dzielą się”, co jest widoczne na całej długości ud. Są mięśnie krawieckie.

„Klatka piersiowa bokiem” to bardzo wdzięczna i kobieca poza zwłaszcza w wykonaniu tej zawodniczki. Klatka piersiowa delikatnie się „ukazuje”, dobrze widać na wyprostowanych ramionach mięśnie naramienne oraz mięśnie ramion, głównie triceps. Talia jest tu wąska, w obrębie bioder widoczny naprężacz powięzi szerokiej, głęboko przebiega powięź biodrowo-piszczelowa oddzielająca mięśnie czworogłowe od dwugłowych.

Tyłem - „bicepsy tyłem” świetnie się prezentują, gęsta pełna obręcz barkowa i plecy, piękny widok gęsto poukładanych mięśni, twarde oddzielone mocno od ud pośladki, na udach widoczne rysy mięśni dwugłowych ud, separacje podkreśla dobre ustawienie nóg.

Wielkim atutem zawodniczki jest gęstość, jakość i separacja mięśni, doskonały tonus mięśni i skóry.

Wspaniała prezencja - uroda, piękny uśmiech, kobiecość a także delikatność i subtelność zawodniczki świetnie „współgrają” z wszechstronnie umięśnioną sylwetką, nawet w formie startowej przy głębokim odtłuszczeniu i odwodnieniu ciała.

Prezentacja jest przemyślana i dopracowana, pewna „bezstresowa”, pełna uroku i wdzięku.

Co poprawić? Doskonalić proporcje i kształt poszczególnych partii ciała, poprawić proporcje poziome poprzez „zwężenie talii”.

Czy zobaczymy jeszcze Dianę na scenie? Na pewno warto poczekać i mieć nadzieję na powrót. Przebojowe osobowości wnoszą ze sobą na scenę oprócz doskonałej formy startowej, mnóstwo pozytywnej energii oraz wrażenia, które wpływają na klimat całych zawodów i pozostają na długo w pamięci.

Komentarze (1)
Bull

Fantastyczna kobieta, ten entuzjazm i radość na twarzy.

0