Hadi Choopan, jeden z najpopularniejszych kulturystów na świecie, usłyszał ostatnio poważne oskarżenia pod swoim adresem od byłego menedżera. Mahdi Parsafar i jego brat Hadi Parsafar twierdzą, że Hadi Choopan wstrzykuje sobie synthol, aby poprawić swoją sylwetkę. Nazwali go nawet “Synthol People’s Champion”. Wymiana słów między Hadi Choopanem a jego byłymi menedżerami rozpoczęła się po tym, jak Irańczyk zwolnił Madhiego i Hadiego Parsafara. Panowie rzekomo pokłócili się o to, że bracia sprzedawali produkty pod marką Choopana, ale bez zgody kulturysty. Po tym, jak The Persian Wolf postanowił zakończyć współpracę ze swoim menedżerem, on natychmiast postanowili narobić szumu mediach społecznościowych i ogłosić światu sensację na temat syntholu. 

Komentarze opublikowane przez Hadi Parsafara nie tylko sugerują, że Hadi Choopan używa syntholu, ale także odnosi się do jego oficjalnego kanału YouTube. Był on prowadzony przez Mahdiego i Hadiego Parsafara, który pierwotnie należał do Mahdiego, zanim zmienił nazwę na Hadi Choopan. Irańczyk usunął go jako administratora konta. To nie pierwszy raz, kiedy Hadi Choopan został oskarżony o używanie Syntholu. Po zawodach Mr. Olympia w 2021 dyskutowano, czy rzeczywiście użył on syntholu, zwłaszcza w okolicach ramion. Podobno sędziom także nie spodobał się ich wygląd. Niebawem okaże się, czy te zarzuty będą miały negatywny wpływ na ocenę Hadiego w Mr. Olympia 2022.

Komentarze (4)
rarytas1

Żeby nie zauważyć u niego syntholu trzeba być ślepym. Jeśli mu teraz noty polecą to będzie żenada. Na MO powinna być nagroda dla króla syntholu, Hadi by ją zawsze zgarnął. 10 procent masy ciała Hadiego to czysty olej Kujawski :) nerki mu kiedyś za to podziękują

0
_Knife_

Nerki, gorzej jak mu potna mięśnie, jak temu ruskiemu "bazooce", co stracił całe płaty zainfekowanego mięsa.

0
rarytas1

Tacy jak Hadi nadają się do cyrku, jak się nie ma genów do sylwetkowych to nie bierze się udziału w zawodach . Rozumiem jakieś drobne korekty olejem, ale to co robi ten dziwoląg to gruba przesada a jego miejsce na MO w ostatnich latach delikatnie pisząc jest niesprawiedliwe w stosunku do pozostałych.
Jakimś dziwnych zbiegiem okoliczności Ci co ładowali tony oleju stracili nerki. Olej przedostaje się do krwiobiegu, nerki mają ciężki orzech do zgryzienia bo jak tu ten balast zrzucić

0
OloNaplet

Ahahahaahhahaaha ;-) you made my day :-)

0