SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
@spejson fermet śmiejesz i tyle. Wstaw wyniki to pogadamy

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29102
franekyeti
KAZIK12345
mix nexium taki bolesny ? skonczylem juz prawie flakon i kilka h po inj dyskomfort ogromny
Lecę obecnie i nie narzekam na ból po strzale, może to bardziej kwestia indywidualna jednego boli drugiego mniej A trzeciego wcale

niby tak, ale są laby które każdemu gładko wchodzą a są takie których większość boli . nie bede wymieniał teraz labów bo zaraz na mnie naskoczą

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45764
Proviron ze Swiss. Jakies opinie?

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34545 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938523
Krzychu79
@spejson fermet śmiejesz i tyle. Wstaw wyniki to pogadamy

Dokładnie tak jak w temacie ori/fake
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 144 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2462
Krzychu79
@spejson fermet śmiejesz i tyle. Wstaw wyniki to pogadamy


noo właśnie dlatego nie chciałem powiedzieć z jakiej firmy wbiłem :) a badania jak wstawie to napiszesz "ee nie twoje, albo specjalnie nic nie wbiłeś i teraz hejt siejesz" ;)

szkoda rozmawiać nawet, sterydy to biznes, i nawet propa czy mete bardzo opłaca się wałować, no ale wbijajcie i rośnijcie wielcy, ja zostane przy aptecznej omce, co prawda 2x drożej, ale przynajmniej bez zmartwień co jest w środku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
spejson94
lodzianin1
testy w tej chwili trafic słabe to cięzka sprawa


noo akurat się nie zgodzę z tym, ostatnio z dwóch znanych marek miałem propy i po 3cm wbite na raz nic libido nie ruszyło ani samopoczucie



to ze libido nie ruszyło nie jest wyznacznikiem testosteronu, ani tego kto jakie ma odczucia. sam jestem przykładem ze moze isc duzo tescia a libido nic nie drgneło a badania potwierdzaja zawartosc srodka.

jak biłes 3 cm towaru i nic nie czułes to trzeba bylo ruszyc dupe do labolatorium 21 PLN za badanie tescia i po sprawie, ewentualnie dorzucic badanie prolki i kortyzolu bo mozesz miec zjechana psyche i nic cie nie ruszy.
2

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
wbilem wiele mixow i zawsze ok , czyli cos z tym mixem nie halo , dzieki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
KAZIK12345
wbilem wiele mixow i zawsze ok , czyli cos z tym mixem nie halo , dzieki za info
kiedyś miałem tak że miałem parę flakonow cypio wszystko z jednej seri i labu, wbiłem dwa było ok trzeci noge mi urywał trafiłem na takie igły z apteki tempe zmieniłem na inne i było git od nowa zero bólu. A też już miałem lab zmieniać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie
Jakie pepki polecacie na spalanie tkanki tłuszczowej ?
Jakiś mix , czy co będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
to sa jakies peptydy co spalaja tkanke tluszczowa??

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej