SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Już nie 50, a 100 mg week

Zwiększyło się nabicie, waskularyzacja, siła do góry i zero jazd na bani

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 952
Ja mam z masterem tak ,ze propionat lepiej odczuwam, w sumie każdy krótki środek jest lepiej przeze mnie tolerowany i zawsze wole się dziennie kłóć, długie środki mnie strasznie zamulają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Psycho Dad
Brałbym actizę.


Przybiłem dziś 3750 ui ACTIZa i nic nie poczułem. W styczniu po 2500 ui tak jądra czułem, że aż bolały. To labo jest tak wypimpowane, że nawet jak będzie tam cukier puder to ludzie będą to kłuć. Będę po wypłacie próbować HERMESa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 952
Macie pewne hcg z endogenica teraz to kupujecie jakiś szit nie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105923
LDL
Psycho Dad
Brałbym actizę.


Przybiłem dziś 3750 ui ACTIZa i nic nie poczułem. W styczniu po 2500 ui tak jądra czułem, że aż bolały. To labo jest tak wypimpowane, że nawet jak będzie tam cukier puder to ludzie będą to kłuć. Będę po wypłacie próbować HERMESa


a ja nawet apteki nie czułem :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
Badałeś tego endogenica ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 952
W sobotę idę zbadać beta hcg w krwi, ale jądra bolą jak po bayernie wiec siedzi co ma siedzieć , zobaczymy na wynikach , ale jak gh pierwsza klasa to hcg zapewnię tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
A hgh badałeś?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 414 Napisanych postów 1355 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105923
Boxkox
W sobotę idę zbadać beta hcg w krwi, ale jądra bolą jak po bayernie wiec siedzi co ma siedzieć , zobaczymy na wynikach , ale jak gh pierwsza klasa to hcg zapewnię tez


A jak brałem aptekę i jaja mnie nie bolały to znaczy że apteka mnie oszukała?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
Ja szczerze też nie czuje hcg po wbiciu już od dawna
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium