SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ta metka nigdy nie była produkcji rus. Co więcej dalej jest w produkcji w wersji 100&200tab jak i pozostałe substancje oral'saa. Silabolin wrzucałem tutaj na przestrzeni lat wersje 5vial/pack 10vial/pack i później podszywke 10ml/vial. Na wschodzie ta pozycja dalej występuje i jest stosunkowo popularna.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Ja pamiętam siłabolin w dość oryginalnych ampułkach. Z bardzo długą "główką". Taka rakieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Meta ruska to była firmy Reactor czy jakoś tak,to była moc. Blistry spięte gumką. Ten scanbech był słaby albo ja trafiłem na słaba wyj**ke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Panowie pytanie ktoś stosuje soki z Panax ? Moze się wypowiedzieć ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1995
Ja miałem i całkiem fajnie wchodziło i bezboleśnie. Sprawdzałem badaniami i mniej więcej zgadzało się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1995
franekyeti
Jo METHANDIENONE pamiętam zero działania:) ta meta się nadwała do gipsowania ścian:)
kiedyś mi też to wpadło w ręce ale działanie trochę lepsze tylko od placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Creativphil
Ja miałem i całkiem fajnie wchodziło i bezboleśnie. Sprawdzałem badaniami i mniej więcej zgadzało się


Dzieki za odpowiedź bo sam bije Panax i chciałem dla uprawnienia się zapytać. Co leci z Panax u Ciebie ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 33 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1995
W tej chwili nic ale leciał na pewno enan i prop. Jesli chcesz mieć szybciej pewność że to nie jest kujawski to zmierz sobie chociaż testosteron całkowity. Po 72h jeśli to jest np enan. Inne estry to musisz zerknąć na wykres poziomu żeby wiedzieć po jakim czasie mierzyć. Tak naprawdę po drugim strzale mimo że efektów nie będzie to będziesz miał na badaniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11715
Michass90
Panowie pytanie ktoś stosuje soki z Panax ? Moze się wypowiedzieć ?
Od ponad dwóch lat wbijam, i cały czas trzyma poziom. Wbijałem wszystkie ich teście i nogi mi nie ucieli ani nie kulałem po żadnym jak tutaj niektórzy piszą. Po strzale susty, czułem zawsze lekko dyskomfort
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium