SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
rogidogi
Lordwais
rogidogi
Panowie test stano DNA nie wczoraj a dzisiaj przelozone na 8 rano, wczoraj musialem zostac w robocie pol zmiany dluzej bo kolezka zamulil. Dzisiaj poszlo
https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2382.html#post-19263925


mam to wino chce wrzucic na krotkich pozniej, 50mg stala dawka bedzie leciec?


Idzie teraz 50mg na inj e2d z propem i npp. Docelowo chce leciec 75mg e2d i dolozyc ture oral. Tura Dna ciagle top?


daj znac jak sie rozbuja to wino,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15647 Napisanych postów 17738 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194826
dmq92
No dupa do ciecia ale lab spoko mi tez teraz znajomy pisze ze bije 0.3ml i ma gule jak ch**. Takze podziekuje za taki lab. Prop enan susta to samo



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-08 18:40:45

Ewidentnie coś spyerdolone. Ja rozumiem, że może wystąpić jakiś dyskomfort po strzale bo każdy inaczej reaguje itp. Ale jeżeli robią się takie gule, że rozważa się szpital to jakaś masakra. Napewno bym tego dalej nie bił. Zawsze uważałem, że jestem bardzo wyczulony, bilem wtedy cypio Galaxy, towar dobrze klepał ale bijac w dwa poślady na zmianę e3d cały czas mnie dvpa bolała i miałem mniejsze czy większe guzy. Myślałem, że tak musi być. Od tego czasu wbilem jakieś 10 innych firm i albo zero dyskomfortu albo coś tam czuć 2 dni po strzale jak się nacisnie miejsce iniekcji. To nie jest hejt na tą firmę, chodzi mi tylki o to, że stany zapalne i mega guzy oznaczają źle ugotowaną partie towaru.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
prosekto
jakub9658
Witam
Panowie kilka lat mnie tu nie było, czytam i czytam i wiele się pozmieniało, ale do rzeczy.
Teść enan/cypio jakich firm szukać?
No i oczywiście HCG i jakieś blokery w pogotowiu?


hcg squibba dziala b dobrze i na tescie ciazowym mocna kreska mi wyskoczyla, szczerze to grbsza niz po pregnylu, az fotke cyknalem obydwu


Masz te testy bo ja, jakies 2 lata temu kupowałem dwa testy aby udowodnic znajomemu że test nie wykryje takiej dawki HCG jaka my lejemy na test Zaznaczam pregnyl mam z apteki a testy wyszły jak by był wałowany Wiec nie wiem czy testy bardziej dokładne teraz czy piszesz tak bo inni pisza ze sprawdzali
2

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kosta83
dmq92
No dupa do ciecia ale lab spoko mi tez teraz znajomy pisze ze bije 0.3ml i ma gule jak ch**. Takze podziekuje za taki lab. Prop enan susta to samo




Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-03-08 18:40:45

Ewidentnie coś spyerdolone. Ja rozumiem, że może wystąpić jakiś dyskomfort po strzale bo każdy inaczej reaguje itp. Ale jeżeli robią się takie gule, że rozważa się szpital to jakaś masakra. Napewno bym tego dalej nie bił. Zawsze uważałem, że jestem bardzo wyczulony, bilem wtedy cypio Galaxy, towar dobrze klepał ale bijac w dwa poślady na zmianę e3d cały czas mnie dvpa bolała i miałem mniejsze czy większe guzy. Myślałem, że tak musi być. Od tego czasu wbilem jakieś 10 innych firm i albo zero dyskomfortu albo coś tam czuć 2 dni po strzale jak się nacisnie miejsce iniekcji. To nie jest hejt na tą firmę, chodzi mi tylki o to, że stany zapalne i mega guzy oznaczają źle ugotowaną partie towaru.



Zawsze tez moze byc od zlej iniekcji chociazby jak sie napusci duzo powietrza z igly strzykawki stan zapalny sie moze zrobic ogromny. inaczej jednak jak ma ten sam problem pare osob po jednej marce towaru wtedy wniosek wiadomo ze cos z nim musi byc nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Ernest_18
prosekto
jakub9658
Witam
Panowie kilka lat mnie tu nie było, czytam i czytam i wiele się pozmieniało, ale do rzeczy.
Teść enan/cypio jakich firm szukać?
No i oczywiście HCG i jakieś blokery w pogotowiu?


hcg squibba dziala b dobrze i na tescie ciazowym mocna kreska mi wyskoczyla, szczerze to grbsza niz po pregnylu, az fotke cyknalem obydwu


Masz te testy bo ja, jakies 2 lata temu kupowałem dwa testy aby udowodnic znajomemu że test nie wykryje takiej dawki HCG jaka my lejemy na test Zaznaczam pregnyl mam z apteki a testy wyszły jak by był wałowany Wiec nie wiem czy testy bardziej dokładne teraz czy piszesz tak bo inni pisza ze sprawdzali


Wejdź na body faktory i poczytaj jego posty to od razu zrozumiesz co w tej wypowiedzi jest nie tak
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
Ketchup123
Szamie ktoś clen z vertex?
dobry clen
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 502 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
marsaw801
Pany jak z tą aquillą warto inwestować w ich srodki testuje ktoś ten lab?


Podepne sie pod pytanie. Enan Aquila czy Dna? Cyp Dna koncze zapas dobrze sie spisywal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
Skoro dobrze się spisywał to po co chcesz zmieniać ? Inny estr z innego labu na tym samym prochu bardziej porobi czy taki fetysz masz ,że skaczesz z jednego labu na drugi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15302 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387296
pytanie na tym forum typu DNA czy X czy Y firma, to w 99% przypadkow, dostaniesz odpowiedz dna

skoro sie dobrze spisywal, to po co zmieniac...
3

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej