SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 322484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1873 Napisanych postów 42354 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 410574
Po tych badaniach wzialem tren a i mixa. Plus zadnego dyskomfortu po inj, za co cenie laby.
Lada dzien cos wiecej bede mogl powiedziec.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3833 Napisanych postów 9812 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288383
krzykacz
2x podchodziłem do trena e i 2x odstawiłem, nie dla mnie pozycja. Zastanawiam się nad master e do primo później, jakieś widoczne odczucia/różnice pomiędzy p / e ..?

E trzeba dac więcej. Jest mniej agresywny, wolniej wchodzi i tyle w sumie z różnic według mnie.

Wolałbym jendak krótki. Teraz lecę ionsa długiego Ale jak się skończy przeskocze na krótki chyba

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-25 07:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2179 Napisanych postów 1975 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39337
matisonek
Jakie firmy godne polecenia jeśli chodzi o masteron I oxe?

moderion bioniche albo bm bym stawial z tego co jest pewne, z orali tez biosira ma dobre

jowww
Panowie, w jakie firmy teraz warto celować? Trochę wpadłem z obiegu.

duzy wybor wiekszosc dobra dal liste co masz u dila pomozemy wytypowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 182 dni Na forum 181 dni Przeczytanych tematów 98
mike.bajk
siema, chcialem zapytac jakie sa opinie o firmie Kuwejt? pojawila sie ta firma u mnie w IRL, ale nie mam zadnych opinii, a dillowi to nie warto wierzyc, bo dla niego wszystko pewnie jest super

tez mialem ten dylemat, przybilem narazie 2 szoty, moge powiedziec ze wchodzi gladko bez zadnych bolesnosci itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3295 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73167
dmq92
krzykacz
2x podchodziłem do trena e i 2x odstawiłem, nie dla mnie pozycja. Zastanawiam się nad master e do primo później, jakieś widoczne odczucia/różnice pomiędzy p / e ..?

E trzeba dac więcej. Jest mniej agresywny, wolniej wchodzi i tyle w sumie z różnic według mnie.

Wolałbym jendak krótki. Teraz lecę ionsa długiego Ale jak się skończy przeskocze na krótki chyba

Dla mnie najwieksza roznica to jest pod wzgledem ingerencji w uklad pokarmowy a dokladnie przy trenie E czesto wystepuje relfuks zoladka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 945 Napisanych postów 1841 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 76480
marianzulek
dmq92
krzykacz

Dla mnie najwieksza roznica to jest pod wzgledem ingerencji w uklad pokarmowy a dokladnie przy trenie E czesto wystepuje relfuks zoladka.

Chodzi o masteron e A nie tren e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3295 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73167
Sie zakrecilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1319
Magnus bpc 10mg działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25582 Napisanych postów 260048 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332208
Krótkiego mastera bilem raz 100 mg co 2 dni pewnie mała dawka bo jakoś nie czułem tego środka zupełnie ,za to długiego 600 tyg to już całkiem inna bajka

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3833 Napisanych postów 9812 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288383
No 150e2d już krótkiego fajnie robi ale 700week już całkiem tyle że włosy to garściami wychodziły

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-25 10:09:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1