SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4165482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 728 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52947
Chłopaki test cypio i bold od elephanta resztki zostały dillowi z tego labu chce to zamienić z panaxa bo bol po propie mimo 15 strzału nadal się utrzymuje warto? Kiedyś brałem propa od nich i nie miałem tego problemu z bolem co przy tym panaxie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 728 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52947
Czy może wziąć nadal propa ale z monster labu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 583 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13030
Elephant daj sobie spokój, jak już wymień na MonsterLab :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95469 Napisanych postów 365866 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1673141
Albo nie tolerujesz propa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 933 Napisanych postów 635 Wiek 43 lat Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 6722
Pomperiusz
Chłopaki test cypio i bold od elephanta resztki zostały dillowi z tego labu chce to zamienić z panaxa bo bol po propie mimo 15 strzału nadal się utrzymuje warto? Kiedyś brałem propa od nich i nie miałem tego problemu z bolem co przy tym panaxie


U mnie Panax wchodzi elegancko, żadnego bólu czy opuchlizny. Więc to jakaś indywidualna predyspozycja, może nie siedzi ci olej.


Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2024-05-17 10:26:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 2305
Środki elephant poza zaniżonym testosteronem cypio i enanthate nie działają.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5525 Napisanych postów 15523 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389262
u mmie to chlopy bija juz jakis czas, sam nigdy nie bralem, przez opinie na necie ale serio testt zanizone a reszta nie dziala w ogole? po czym tak twierdzisz?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 127 dni Przeczytanych tematów 2305
Wiem kto to robi. W pierwszych rzutach jeszcze deka była. Poza tym już nie robią elephantha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 538 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9088
Bpc157 Actiza 10mg, będzie takie stężenie, czy bardziej bazować na takim jak ma andro tj 5mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 1995 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69744
Jeśli chodzi o elephanta to z opinią znajomych z reala bardzo dobry lab.
Deka bardzo dobra i nawet egzotyk ment bardzo dobry... A w necie opinie słabo, zaniżone stężenie itd .. może rejonami polski lepsze, gorsze wypusty....
U mnie z realnego bicia to wszystko lux
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato