SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4158553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 546 Wiek 39 lat Na forum 191 dni Przeczytanych tematów 5982
Ja wyśle coś z Anubisa do labu , etykiety zrywam i bawimy się . Prezentuje się pięknie , zobaczymy jak z zawartością . Będzie dobra alternatywa jak się uda , przynajmniej dla mnie .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 112 Wiek 26 lat Na forum 290 dni Przeczytanych tematów 5926
Xades111
Tren ions czy androchem? I ogólnie środki,który lepszy lab?


Oba
Zastanów się ino co wolisz bardziej ampółke czy fiolke
,, ampułki" ;)


Zmieniony przez - Jacoo88 w dniu 2024-05-13 13:52:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3562 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134905
Msoko65
Biały89
ktoś poleca dobre przebadane HMG ?

A tak w ogóle to jest w czym wybierać ? Ja to underowe tylko andro widziałem hmg .

Monster też ma, ale bardziej andro mnie przekonuje - myślałem że ktoś poleci jakiś inny lab .A obecnie z andro nie mam ... przynajmniej ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 625 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7952
Dugii2
Arikes
Dugii2
LevelPl
Mam dwojke więc wystarczy

Cienki Bolek z ciebie ja 4. Cała banda na bombie


Hcg co 4 tyg biłeś? Na cyklu urobiles czwórkę szkrabow? A podobno to nie możliwe
JAK to jest z tym potomstwem na cyklu można i się da bo większość twierdzi że nic z tego nie bedzie




Zmieniony przez - Arikes w dniu 2024-05-12 19:24:43


HCG bije żadko zależy co leci. Jak sam teść to wogle zadko. I to nie jest miesiąc tylko np pół roku albo i lepiej i jaja są ok gorzej jak zacznę walić NPP rękę trena tu już bije HCG częściej. Jak widzisz bije towar kupę lat. A dzieci mam zdrowe i wszystkie na cyklu. Wieloletnim to mit że się nieda wystarczy na cyku więcej HCG. I dobry cynk i gotowe przynajmniej w moim wypadku.


Ja hcg bije 5000 iu co 5tyg i jets wszystko ok kilku znajomych na tesciu zaobserwowało zmniejszenie się jąder a ja macałem co tydzień i zero zmian. Jeden też walił teścia i dece to po 2mscach miękki gibon miał i nie stawał mu tak prężnie, może sobie wkręcał a może to deca tak na niego działała. Dlaczego tak się dzieje po dece.?

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5507 Napisanych postów 15516 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389169
'deca-dick' w wyszukiwarke
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 54 dni Przeczytanych tematów 1664
Deca dick.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21646 Napisanych postów 30872 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 1094 Wiek 40 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 23127
Arikes
Dugii2
Arikes
Dugii2
LevelPl
Mam dwojke więc wystarczy

Cienki Bolek z ciebie ja 4. Cała banda na bombie


Hcg co 4 tyg biłeś? Na cyklu urobiles czwórkę szkrabow? A podobno to nie możliwe
JAK to jest z tym potomstwem na cyklu można i się da bo większość twierdzi że nic z tego nie bedzie






Zmieniony przez - Arikes w dniu 2024-05-12 19:24:43


HCG bije żadko zależy co leci. Jak sam teść to wogle zadko. I to nie jest miesiąc tylko np pół roku albo i lepiej i jaja są ok gorzej jak zacznę walić NPP rękę trena tu już bije HCG częściej. Jak widzisz bije towar kupę lat. A dzieci mam zdrowe i wszystkie na cyklu. Wieloletnim to mit że się nieda wystarczy na cyku więcej HCG. I dobry cynk i gotowe przynajmniej w moim wypadku.


Ja hcg bije 5000 iu co 5tyg i jets wszystko ok kilku znajomych na tesciu zaobserwowało zmniejszenie się jąder a ja macałem co tydzień i zero zmian. Jeden też walił teścia i dece to po 2mscach miękki gibon miał i nie stawał mu tak prężnie, może sobie wkręcał a może to deca tak na niego działała. Dlaczego tak się dzieje po dece.?


Bo nandrolony wywalają prolaktynę dlatego korzeń robi się mieki i libido siada trzeba zbijać prolaktynę
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 385 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6560
Bije cały czas HCG andro z czystego zaufania do tej firmy ,ale tak się zastanawiam czy nie kupić panaxa, bo cenowo wychodzi 2:1 dla panaxa ;d
Chłopaki widzę polecacie te HCG .. A moze badał ktoś stężenie ostatnio tego ? I byłby skłonny uchylić rąbka tajemnicy :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 625 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7952
Dugii2
Arikes
Dugii2
Arikes
Dugii2
LevelPl
Mam dwojke więc wystarczy

Cienki Bolek z ciebie ja 4. Cała banda na bombie


Hcg co 4 tyg biłeś? Na cyklu urobiles czwórkę szkrabow? A podobno to nie możliwe
JAK to jest z tym potomstwem na cyklu można i się da bo większość twierdzi że nic z tego nie bedzie







Zmieniony przez - Arikes w dniu 2024-05-12 19:24:43


HCG bije żadko zależy co leci. Jak sam teść to wogle zadko. I to nie jest miesiąc tylko np pół roku albo i lepiej i jaja są ok gorzej jak zacznę walić NPP rękę trena tu już bije HCG częściej. Jak widzisz bije towar kupę lat. A dzieci mam zdrowe i wszystkie na cyklu. Wieloletnim to mit że się nieda wystarczy na cyku więcej HCG. I dobry cynk i gotowe przynajmniej w moim wypadku.


Ja hcg bije 5000 iu co 5tyg i jets wszystko ok kilku znajomych na tesciu zaobserwowało zmniejszenie się jąder a ja macałem co tydzień i zero zmian. Jeden też walił teścia i dece to po 2mscach miękki gibon miał i nie stawał mu tak prężnie, może sobie wkręcał a może to deca tak na niego działała. Dlaczego tak się dzieje po dece.?


Bo nandrolony wywalają prolaktynę dlatego korzeń robi się mieki i libido siada trzeba zbijać prolaktynę


Mi po samym cypio prolke wywalało i estro ponad normę.

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato