SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4081233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 41 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2492
Wchłanianie podjęzykowe jest praktycznie tak samo skuteczne jak dożylne. Stosowałem domięśniowo również i nie widzę zbytniej różnicy poza tym że nie trzeba kłuć kolejny raz dupska.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3671 Napisanych postów 3121 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16475
CwiczDuzo
Wchłanianie podjęzykowe jest praktycznie tak samo skuteczne jak dożylne. Stosowałem domięśniowo również i nie widzę zbytniej różnicy poza tym że nie trzeba kłuć kolejny raz dupska.


g**** prawda .. dożylnie masz 100% dostępności podjezykowo wchłania się około 50%
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 666 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26522
Tad 600 czy tez tationil obydwie nazwy handlowe posiadaja ta samą substancję czynną czyli glutation. Podanie jest tylko i wyłacznie domięsniowe i dożylnie. Dożylnie rozcieńczamy z woda (aquą) 4ml dodajemy do prochu i bardzo deliokatnie rolujemy nigdy nie wstrzasamy. Rozpuszczlanosc jest dośc dobra po około 5 min powinno się ładnie wszystko wymieszać. po za ciągnieciu igły z flakonu czuć wyraznie siarką. Niestety ale podanie drogą dożylną daje najszybsze najskuteczniejsze działnie glutationu. Podawanie doustne, donosowe i inne cuda na kiju jest nie skuteczne. Ps. od tego roku jest wymagana recepta na glutation we Włoszech dlatego dostęp jest utrudniony a to co lata w PL to faktycznie podróbki takze uważajcie.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
W nawiązaniu do mojego tematu odnośnie wejścia na pierwszy cykl przekierowano mnie tutaj. Zaczynam od testa i hgh. Po pol roku wejscie na nardrolon, na poczatek npp. Mam do wzięcia w dobrej cenie testa i npp z firmy platinium lab (pakowane po 5 fiolek 1ml). Nie spotkalem sie ze zła opinia, ale pytam jeszcze tu. Czy ktos to bierze nadal lub bral i moze sie wypowiedziec?

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Platyna miała dobre opinie ale kilka osób narzekało na bolesność inj dlatego wez na probe po op i wbij jak będzie ok zrobisz sobie zapas
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Używa ktoś obecnie tren e z Ions? Warto czy lepiej ten środek zaopatrzyć się z innej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Ions wiele lat na rynku i dobre opinie raczej zawsze zbierał

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1004
jw jedna z pewnych i sprawdoznych firm na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Ions miał jakiś czas temu wpadkę z testem enan wypust w takich bardziej brązowych opakowaniach, stany zapalne. Mój ziomek po tym enanie miał ciętą nogę i sączek do rany założony. Potem poprawili skład.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lodzianin1
Ions wiele lat na rynku i dobre opinie raczej zawsze zbierał


Napisałem kiedyś do nich maila tzn do producenta , odpisali ....po 3 miesiącach ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium