SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1070410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1116 Napisanych postów 2942 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92951
Darek300
Paweł 82
Jak twoje opinie mogą być wiarygodne , jak ty bijesz cztery laby na raz .......??????
Dla mnie to ty jesteś zwykły pompuś 4 labow i tyle , a z kat to wiem ??
Z kryształowej kuli i tyko tu się nie myliłeś

Ja też teraz mam różne środki z różnych labów w apteczce które klepia więc nawet nie patrzę z który flakon z testem biorę. A Paweł nie pisał że bije 4 laby na raz. Trzeba wiedzieć co się czyta i mniej się spinac.
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11064 Napisanych postów 60401 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 697456
Jak widzisz Kaczo nie każdy umie czytać ze zrozumieniem
Podobnie robię właśnie jak Ty z różnymi środkami...chyba że jest coś nowego tak jak odpaliłem test enan DNA to poleciała cała butla żeby sprawdzić czy klepie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 3111 Napisanych postów 12802 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361236
to ja tez jakis poj**any, bo lecial prop moderiona, przeskoczylem na nexium i teraz bije dna, bo jakos tak wyszlo, ze mialem pojdyncze flaszki a to pimper ze mnie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46123 Napisanych postów 292369 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433011
Darek300
Paweł 82
Jak twoje opinie mogą być wiarygodne , jak ty bijesz cztery laby na raz .......??????

A ty jesteś wiarygodny pisząc z 3 kont? Wyjasnij proszę dlaczego masz 3 konta i 3 nicki na forum
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 82 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3050
Serio myślicie że bold czy Master e genamed będą klepac i trzymać stężenia? Ciekaw jestem ile realnie jest w tych stezeniach dna 300mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 46123 Napisanych postów 292369 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1433011
Wlodek1986
Serio myślicie że bold czy Master e genamed będą klepac i trzymać stężenia? Ciekaw jestem ile realnie jest w tych stezeniach dna 300mg

Pozostaje tylko zbadać bo tak to można sobie pogdybac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
lordknaga
to ja tez jakis poj**any, bo lecial prop moderiona, przeskoczylem na nexium i teraz bije dna, bo jakos tak wyszlo, ze mialem pojdyncze flaszki a to pimper ze mnie

Ja prowadzę 14 osób i mam sporo badań roznych labow ale jak widzisz nie można napisać więcej niż o jednym bo już hooooy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6465 Napisanych postów 9621 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 407794
kaczo
Darek300
Paweł 82

Ja też teraz mam różne środki z różnych labów w apteczce które klepia więc nawet nie patrzę z który flakon z testem biorę. A Paweł nie pisał że bije 4 laby na raz. Trzeba wiedzieć co się czyta i mniej się spinac.

Tez podpadam bo jak od czasu do czasu appe z susta chce przbic to losuje w ciemno z reklamowki.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1116 Napisanych postów 2942 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92951
Z testów co bilem ostatnio to andro,nex,genamed, moderion i wszystko działa. Antek andro robi dobrze ale zaraz schodzę z niego bo woda tak podlało że już zarysu brzucha nie widać A lato co raz blizej

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2966 Napisanych postów 35152 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254264
Test każdy powinien klepać , jednak ja trzymam się 2 max 3 labow od lat
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Dzem