SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15648 Napisanych postów 17740 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 194838
Demon1964
Witam czy proviron malay Tiger działa słyszałem że tabsy z malaya działają reszta nie koniecznie czy ktoś się wypowie pozdro

Z malaya nic nie jadłem/biłem ale wpadł mi w ręce proviron Swiss. Po 3 dniach na 50 mg samopoczucie/libido wyraźnie w górę A przy spuście skurcz prostaty więc mogę śmiało powiedzieć że działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
spejson20
Wcinał ktoś może ture i oxe z tych labów: nexium, ions, genamed, bioniche, dna, bm. Któryś lab godny uwagi, głównie chodzi o oxe ???


3pierwsze pewniaki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke


To jest zawsze tylko UG i każda partia może się różnić wystarczy że chinol w gumy przyleci ,z testami to akurat najprostszą sprawa bierzesz jeden flakon wbijasz kilka lotek robisz badania krwi za 30 zł i plus minus wiesz co masz w środku .jak jest ok robisz sobie zapas i masz ten problem z głowy .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke



1 partia dna przebadana oxy dziala mega i jest co ma byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
dmq92
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke



1 partia dna przebadana oxy dziala mega i jest co ma byc.


A no właśnie o to mi chodzi. Badana jedna partia a przecież nie badają każdej.
Stad ta co jest przebadana może być dobra.
Kucharz też tez może zostać oszukany przez chińczyka jeśli nie bada po każdej dostawie prochu wiec istnieje możliwość ze coś jest nie tak niż na etykiecie.
Temat rzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
kosta83
Tak z ciekawości, jakiej firmy masz tą oxe?


Zphc, raczej niszowa u nas chociaż czasem widzę na facebookach.
Ja ściągnąłem to z Ukrainy. Metę i oxe sam dałem na analizę laboratoryjna dla siebie i wiem ze siedzi co ma być a nawet lekko z gorka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34546 Napisanych postów 89611 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938535
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
pawel82
spejson20
lodzianin1
spejson20
Wcinał ktoś może ture i oxe z tych labów: nexium, ions, genamed, bioniche, dna, bm. Któryś lab godny uwagi, głównie chodzi o oxe ???


Z najnowszych badań wrzucalem dna i wynik elegancki
Nexium były wyniki też było ok
Bioniche też widziałem badania i było ok


Podeślesz te badania DNA, bo szukam i nie mogę znaleźć ?

lodzianin1
mam zgodę na opublikowanie to wrzucam

DNA badanie oxy






Wrzucalem foty DNA kumpla co bedzie lecial cykl w tym na oksie, odzew byl ze real + te badania wiec lipy nie moze byc jak tyle osob chwali orale/inj po silkach i necie tez.

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2095.html 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7579
lk19991
Ions zwiększa w ostatnimi czasie stężenia środków? Kilka miesięcy temu leciałem na enanie i było 200mg, od jakiegoś czasu widzę 250mg, tak samo z deka niedawno miałem 200 dziś doszła 250 :>

Edit właśnie przeczytałem na ich stonie %)

ATTENTION!
Following products have new concentration:

TestoE (Testosterone Enanthate) - 250mg/ml
TCypion (Testosterone Cypionate) - 250mg/ml
NandroD (Nandrolone Decanoate) - 250mg/ml
Bolden (Boldenone Undecylenate) - 300mg/ml



Zmieniony przez - lk19991 w dniu 2019-07-17 16:18:38


Ta sama cena, wyższe stężenia. Nic tylko rosnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1038 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31301
dmq92
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke



1 partia dna przebadana oxy dziala mega i jest co ma byc.

Te badania to jest pic na wodę.
Sam kiedyś dzwoniłem do laboratorium i podawałem numer badania to się babeczka dziwiła o co chodzi
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium