SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2075979

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 161 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 127897
Spectrum bardzo dobry Lab.
Będziesz zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 226 Napisanych postów 1149 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 95976
Typek78
Typek78
Używam test C, test E, po badaniach wszystko ok i widać efekty. Stężeń nie badałem.

Deke od nich dopiero wbiłem to się nie wypowiem.
Czeka jeszcze tren Ace i tu historia taka ze była partia ponoć przesypana i przy zakupie informowali o tym żeby wbijać mniej bo stężenie wysokie. Ufam że informowali dla zdrowia a nie żeby puścić blef że tak dużo sypią. Ale to się dopiero okaże.

Ktoś łyka takie bajki? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 265 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7990
Dzień dobry, jaki obecnie turanabol możecie polecić ? Brałem kilka lat temu z Biosiry i działał i była to chyba faktycznie tura a nie np wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 57 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7268
SięNiePoddawaj
Typek78
Typek78
Używam test C, test E, po badaniach wszystko ok i widać efekty. Stężeń nie badałem.

Deke od nich dopiero wbiłem to się nie wypowiem.
Czeka jeszcze tren Ace i tu historia taka ze była partia ponoć przesypana i przy zakupie informowali o tym żeby wbijać mniej bo stężenie wysokie. Ufam że informowali dla zdrowia a nie żeby puścić blef że tak dużo sypią. Ale to się dopiero okaże.

Ktoś łyka takie bajki? :D

Towar dojeżdża w dwa dni. Zawsze dostaje gratisy. To deka to test 400.
Efekty w sylwetce widać.
Nie narzekam. A czy ktoś wierzy w te bajki? Każdy under to jest bajka i jak sobie nie zbadasz to nie wiesz co wbijasz.
Wystarczy zakupić i wysłać do laboratorium a dopiero wtedy oceniać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69161 Napisanych postów 332895 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1571894
Diesade
Firma Spectrum, z rosyjskimi literami, ktoś słuchał o takiem?

Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-03-25 04:37:03

Nie wrzucamy tutaj zdjec
Nic co ruskie i z takimi literami nie kupię
Dla mnie wszystko w kibel
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9589 Napisanych postów 13413 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169410
skiny
Dzień dobry, jaki obecnie turanabol możecie polecić ? Brałem kilka lat temu z Biosiry i działał i była to chyba faktycznie tura a nie np wino.

Jakie firmy możesz ogarnąć bo pełno tego na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 422 Napisanych postów 8971 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89935
Nie chce zakładać nowego tematu. Rozumiem, że tussi w tabsach jest wycofane na zawsze? Nie ma żadnej alternatywy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3045 Napisanych postów 3749 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 126456
Eltoro_KrK
Nie chce zakładać nowego tematu. Rozumiem, że tussi w tabsach jest wycofane na zawsze? Nie ma żadnej alternatywy?
Od kiedy wycofane niby? 3dni temu brałem z apteki i bez problemu dostałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 1638 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 18989
gnidusek
Eltoro_KrK
Od kiedy wycofane niby? 3dni temu brałem z apteki i bez problemu dostałem
było wycofane i spowrotem wrocilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 758 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16076
e-lite
sebaksc
Cypio 250 i deka 250 z Vertex używał ktoś?

Cały czas trzyma poziom

Cypio Werfel niedawno bilem działa dobrze bezbolesny
1

Dugi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

sunrose