SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4136682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1565
Endogenic juz nie ma Trize. Nikt z "farmacwutow"nie ma trize endogenica w opakowaniu takim biało czerwonym(np jak sa pakowane fragi czy cjc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234950
jest tirzepatyd, tylko nazywa sie GLP-1+GIP lub w opcji masz jeszcze sam semaglutyn dzialajacy jako analog tylko dla GLP1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1565
Ja wiem jak to wyglądało z Endogenic kiedys. Ale dziś nie sposób tego dostac i dostawcy mówią ze trize endogenic juz nie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 514 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8890
żeleś
modlic
LevelPl
Było ostatnio zamieszanie tutaj z cypio od panaxa i poleciałem na badania dla pewności swojej z racji że mam zapas;) wyniki macie nizej ;) leci 500mg tygodniowo, badanie po skończonym vialu i 3dzien po iniekcji ;)
Chodzi o serie 2304103, z datą 12.2029.
Jak widać siedzi co ma siedzieć ;)
Pzdr




Żeleś pochwal się.


Ale nie kłucisz się ze mną tylko z wynikami z labu
Mój zaufany dostawca akurat był niedostępny i zanim złapałem kontakt na mitycznego squibba na szybko z siłki ogarnołem 2 flakony panaxa
Lab ma u mnie dobre opinie podobno tren i hgh działa nie robiłem badań po pierwszym flakonie bo nie było potrzeby zero zmian w porównaniu do Andro a delikatne spadki ostatnio zwalałem na nietrzymanie michy i przerwy w treningach w związku z delegacja
Nie sprawdzałem czy oba flakony były z tej samej serii i już niestety nie sprawdzę

Dziś idzie 2 strzał 7ki squibb i w poniedziałek badania
Planuje przetestować też oxymasteron z hormony

Co do panaxa to albo jedna lewa seria poszło albo typ mi celo wała puscił





Zmieniony przez - żeleś w dniu 2024-04-28 10:41:52

Siódemka fajna, oxymasteron od maja z epi wjedzie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94953 Napisanych postów 364938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670523

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66993
Wczoraj był 2 strzał 7ki
Odgrzebałem wynik z końca ubiegłego roku badania na t400 Andro wynik zbliżony minimalnie na korzyść Andro
Na pytanie czy jeden flakon squibb jest wart 2andro niech każdy odpowie sobie sam

1

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66993
modlic
żeleś
modlic
LevelPl
Było ostatnio zamieszanie tutaj z cypio od panaxa i poleciałem na badania dla pewności swojej z racji że mam zapas;) wyniki macie nizej ;) leci 500mg tygodniowo, badanie po skończonym vialu i 3dzien po iniekcji ;)
Chodzi o serie 2304103, z datą 12.2029.
Jak widać siedzi co ma siedzieć ;)
Pzdr




Żeleś pochwal się.


Ale nie kłucisz się ze mną tylko z wynikami z labu
Mój zaufany dostawca akurat był niedostępny i zanim złapałem kontakt na mitycznego squibba na szybko z siłki ogarnołem 2 flakony panaxa
Lab ma u mnie dobre opinie podobno tren i hgh działa nie robiłem badań po pierwszym flakonie bo nie było potrzeby zero zmian w porównaniu do Andro a delikatne spadki ostatnio zwalałem na nietrzymanie michy i przerwy w treningach w związku z delegacja
Nie sprawdzałem czy oba flakony były z tej samej serii i już niestety nie sprawdzę

Dziś idzie 2 strzał 7ki squibb i w poniedziałek badania
Planuje przetestować też oxymasteron z hormony

Co do panaxa to albo jedna lewa seria poszło albo typ mi celo wała puscił






Zmieniony przez - żeleś w dniu 2024-04-28 10:41:52

Siódemka fajna, oxymasteron od maja z epi wjedzie.


Nie dokońca oxandrolon ma być w miksi z epi
Oxymasteron to inna substancja podobna do anavaru ale bardziej androgenna

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 361 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18535
Witam
Cabaser pfizer ten co lata to wałek czy dziala?

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94953 Napisanych postów 364938 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670523
Cabaseru Pfizera to jest kilka z różnych krajów od Turcji zaczynając

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Wiek 34 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
Brał ktoś teścia Organica? Zmieniłem właśnie niedawno i zauważyłem, że aromatyzuje słabiej niż na poprzednim. Poprzednio był IONS.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato