SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2233317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 493 Napisanych postów 620 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3383
lucek222
Bił ktoś ostatnio enan albo cypio z AQUILA Pharmaceuticals dobry lab czy lipa jak z bolesnością po strzale są jakie stany zapalne ?>

Bije suste bolda nie zdarzył się jak dotad żaden stan zapalny. Bol tylko przy wbiciu lotki czyli normalna sprawa jak to przy robieniu zastrzykow
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3239 Napisanych postów 36028 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 258380
Akurat wbijanie lotki nie boli , wręcz przeciwnie %)

Od 10 lat nie miałem żadnego stanu zapalnego po iniekcji a wbijam sporo
Może trzeba nauczyć się robić iniekcje ?%)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 20507 Napisanych postów 69868 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570783
zolo333
Ostatnio przerobione opinia.
Squib - Antek inj, deka - bardzo dobre
Dna- cyp bardzo dobry nie widziałem różnicy z Andro i Squiba wszystkie tak samo czulem.
Kolega zawodnik bije z Dna prop, master i rurkę podjada i forma mega i środki bardzo dobre.

Laby ok, SQ wygrywa jedynie szerszym arsenałem środków.
Słynny z dostępnych substancji nie tylko bb ale też pro health np olejki CBD różne % i nie syntetyki wzmacniane.
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 71134 Napisanych postów 335292 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579848
Ture inj jakie laby maja bo moze bym sie skusil na wiosne i jak z dzialaniem i stezeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 288 Napisanych postów 1832 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 65020
Squib ma turę inj i oxe. Ale podobno tur inj nie czuć jak orala. Pomimo że jest tura inj to coś tam słabiej z działaniem.
Zupełnie przeciwieństwo Mietka inj gdzie inj jest bardziej biodostena niż oral
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 20507 Napisanych postów 69868 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 570783
W eu nie ma jeszcze takiej mody na tur/oxa inj, dopiero olej wink się przebija wypierając aq. Tura/oxa inj bita, oxe przed mentem odstawiałem, towar miałem robiony akurat nie masówka.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 311 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59315
Bpc i TB Imperiala godne uwagi?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 71134 Napisanych postów 335292 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1579848
Asharein
Bpc i TB Imperiala godne uwagi?

Osobiscie nie bilem tych produktow ale opinie maja dobre tak wiec bym sie nie zastanawial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 681 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8843
imperial ma dobre pepki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1871 Napisanych postów 1950 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 13302
Z jakiego labu można trafić prawdziwego mastera E?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

sunrose