SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1342879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 439 Napisanych postów 582 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3160
lucek222
Bił ktoś ostatnio enan albo cypio z AQUILA Pharmaceuticals dobry lab czy lipa jak z bolesnością po strzale są jakie stany zapalne ?>

Bije suste bolda nie zdarzył się jak dotad żaden stan zapalny. Bol tylko przy wbiciu lotki czyli normalna sprawa jak to przy robieniu zastrzykow
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2854 Napisanych postów 35470 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 255817
Akurat wbijanie lotki nie boli , wręcz przeciwnie %)

Od 10 lat nie miałem żadnego stanu zapalnego po iniekcji a wbijam sporo
Może trzeba nauczyć się robić iniekcje ?%)
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19058 Napisanych postów 68332 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 564744
zolo333
Ostatnio przerobione opinia.
Squib - Antek inj, deka - bardzo dobre
Dna- cyp bardzo dobry nie widziałem różnicy z Andro i Squiba wszystkie tak samo czulem.
Kolega zawodnik bije z Dna prop, master i rurkę podjada i forma mega i środki bardzo dobre.

Laby ok, SQ wygrywa jedynie szerszym arsenałem środków.
Słynny z dostępnych substancji nie tylko bb ale też pro health np olejki CBD różne % i nie syntetyki wzmacniane.
6

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 52040 Napisanych postów 308261 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1489342
Ture inj jakie laby maja bo moze bym sie skusil na wiosne i jak z dzialaniem i stezeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1595 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 59400
Squib ma turę inj i oxe. Ale podobno tur inj nie czuć jak orala. Pomimo że jest tura inj to coś tam słabiej z działaniem.
Zupełnie przeciwieństwo Mietka inj gdzie inj jest bardziej biodostena niż oral
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 19058 Napisanych postów 68332 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 564744
W eu nie ma jeszcze takiej mody na tur/oxa inj, dopiero olej wink się przebija wypierając aq. Tura/oxa inj bita, oxe przed mentem odstawiałem, towar miałem robiony akurat nie masówka.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54215
Bpc i TB Imperiala godne uwagi?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 52040 Napisanych postów 308261 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1489342
Asharein
Bpc i TB Imperiala godne uwagi?

Osobiscie nie bilem tych produktow ale opinie maja dobre tak wiec bym sie nie zastanawial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 628 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8564
imperial ma dobre pepki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 491 Wiek 25 lat Na forum 244 dni Przeczytanych tematów 4403
Z jakiego labu można trafić prawdziwego mastera E?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

30