SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1518194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 390 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2249
dmq92
Ktos mial tren e dna skrystalizpwany? Mam 2 butle...

Od czerwca jestem na dlugim trenie DNA z testem nie mialem zadnych problemow z sokiem tak samo z inj w trakcie czy po inj ajestem zadowolony z laba. Aktualnie chodzi mi po glowie na co zmienic soki i dalej ciagnac forme.

https://www.sfd.pl/ORYGINAŁ_/_FAKE__foto_&_opinie-t1006675-s2074.html 
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 317 Napisanych postów 1001 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27373
OmbrePce
Panowie w jaki tren ace teraz celowac ? Slyszalem ze apaxal ma bardzo mocny , ktos cos ?

wellona nexium vertex genamed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11486 Napisanych postów 17699 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332359
GwiazdekTorun
dmq92

Od czerwca jestem na dlugim trenie DNA z testem nie mialem zadnych problemow z sokiem tak samo z inj w trakcie czy po inj ajestem zadowolony z laba. Aktualnie chodzi mi po glowie na co zmienic soki i dalej ciagnac forme.

Czyli mi sie tak trafilo.

Spoko chlopaki wbijam od lat wiem jak sobie poradzic z krystalizacja. Zastanawiapem sie tylko czy ktos tez tak mial z dna.

Wbite wczoraj w bark razem z dhb 0.5ml tren 1.5 ml dhb (dobrego^^) 0.6 testa i zero problemu takze gitarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6648 Napisanych postów 10413 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 149450
Dhb i tren- będzie pięknie szło. Ty nie masz problemów z morfo więc da radę. Może troszkę po lipidach tren pojedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11486 Napisanych postów 17699 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 332359
I tak mam ch**owe . Nie no trenu malo a profilaktyke teraz mam super pro lipidowa i zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11882 Napisanych postów 23627 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 316173
U mnie też wszystko ok z długim trenem DNA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10953 Napisanych postów 50295 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
I tak mam ch**owe . Nie no trenu malo a profilaktyke teraz mam super pro lipidowa i zobaczymy.

To znak ze bić trena nie mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja moge wszystko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14977 Napisanych postów 31297 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 211801
Podzieliłbyś się tym super stackiem w dyskusjach na lipidy co masz

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 390 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2249
dmq92
GwiazdekTorun
dmq92

Czyli mi sie tak trafilo.

Spoko chlopaki wbijam od lat wiem jak sobie poradzic z krystalizacja. Zastanawiapem sie tylko czy ktos tez tak mial z dna.

Wbite wczoraj w bark razem z dhb 0.5ml tren 1.5 ml dhb (dobrego^^) 0.6 testa i zero problemu takze gitarka.

Z ciekawosci popytalem po znajomych dzisiaj na treningu kto leci cos z DNA czy mial cos takiego jak napisales i podobnie jak u mnie. Ten dhb tez z DNA do tego zestawu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

vegelove