SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 157 Wiek 39 lat Na forum 201 dni Przeczytanych tematów 1173
Bm Dna ktory antek lepiej brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6071 Napisanych postów 48138 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 582235
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31229 Napisanych postów 268781 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358088
GwiazdekTorun

Obie pozycje będą ok. Kieruj się cena.
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 371
Ponawiam koledzy . Czyli nikt nie miał styczności z firmą alpha gen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 31229 Napisanych postów 268781 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1358088
Takun
Ponawiam koledzy . Czyli nikt nie miał styczności z firmą alpha gen ?

U mnie ktoś coś wbijał z podopiecznych ale jak dobrze kojarzę to podstawy, tak więc były ok bo ja zawsze kieruje chłopaków na badania
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 282 Wiek 41 lat Na forum 285 dni Przeczytanych tematów 1749
GwiazdekTorun

Dobry antek bedzie z obu labow. W aktualnym cyklu lecialy orale BM metka/winko. DNA na razie tylko inj osobiscie bilem enan/deka i bedzie zmiana na cos innego, moze tez orale z DNA poleca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 27 lat Na forum 65 dni Przeczytanych tematów 371
Dzięki lodzianin. Może ktoś jeszcze coś wie na temat firmy alpha gen ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 327 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
HCG Eurigil z Euro Pharmacies? działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 790 Napisanych postów 1008 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27272
do mnie ta firma nie przemawia osobiście, kiedyś czytałem o tej firmie i duzo negatywnych wypowiedzi, nie znam w oczy nikogo kto brał i sam nie brałem nic z tej firmy Wiec opinia moja to tylko ta z internetu i sfd

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 212 dni Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 1130
Tren Ace Malay Tiger testował ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Fruzelina