SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 421 Napisanych postów 1790 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 38819
Ar0n
Panowie, Tren E, w ktory lab celowac?

Ions
Nexium
Wellona
Genamed
Vertex

stosowalem ionsa. W poradku pozycja. reszty nie bilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 924 Napisanych postów 2628 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43919
iizziikk
JurnyDziadek
Do cyklu dorzucam gh DNA moze byc problem z aptecznym T3 co pewnego z ugl Bioniche dalej ok?

Novothyral jest z tego co wiem w aptekach

Jest bez problemu na stnach maja , jutro jade po 2 paki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 1008 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30670
Ar0n

Ions
Nexium
Wellona
Genamed
Vertex

Sam leciałem z ionsa i działa wzorowo. Reszta firm tez ma dobre opinie. Masz dobry wybór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 64 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 591
Ar0n

Ions
Nexium
Wellona
Genamed
Vertex

co bys nie wzial będziesz zadowolony
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2971 Napisanych postów 35158 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254308
Ar0n

Ions
Nexium
Wellona
Genamed
Vertex

Wszystkie bardzo dobre
Teraz możesz jedynie wybrać flakon czy ampułka
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2971 Napisanych postów 35158 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 254308
Novo jest już w aptekach
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 64 Wiek 44 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 591
antek z vertexa podjada ktoś?
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 209 Wiek 50 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8158
Ar0n

Ions
Nexium
Wellona
Genamed
Vertex

genamed od plus minus 6 lat chyba wbijam musialbym sie zastanwoic ale bardzo dlugo dla mnie cenowo i jakosciowo towar zaj**isty od kilku miesiecy przerabiam wellone bo wpadlo mi w rece po kilka flakonow roznych sordkow i powiem szczerze ze dziala dobrze i z srodko inj pozostane teraz pewnie przy wellonie
nexium korzystam z egzotykow ktorych nie ma genamed i wellona jak prima, ment, wino inj, one rip, halotestin. bierz genameda lub wellone towar dziala dobrze i w rozsadnej cenie
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 652 Napisanych postów 652 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4128
Ketchup123
iizziikk
JurnyDziadek
Do cyklu dorzucam gh DNA moze byc problem z aptecznym T3 co pewnego z ugl Bioniche dalej ok?

Novothyral jest z tego co wiem w aptekach

Jest bez problemu na stnach maja , jutro jade po 2 paki

Bioniche zawsze sprawdzalo sie jesli chodzi o provi czy T3 ,jesli nie masz dojscia do apteki smialo mozesz brac . Gh DNA pewne .
2

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4123 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289488
batory909
antek z vertexa podjada ktoś?

Przecież Ty co chwile sam pytasz o vertexa nexium a za chwile komuś odpowiadasz na temat tych środków , ze wszystko działa . No już delikatna przesada. Aż oczy już od tego pimpu bolą i nudno sie to czyta
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy