SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
parej
Fragment GH - jakie firmy dobre?


Np. Imperial, panax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4612
Ktoś słyszał coś o Slavic Labs, długi test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 299 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8692
Jaki obecnie cypio i meta jest godne polecenia?

Najpierw masa, później masa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29421 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Do czego masz dojście?meta i test ciężko o wala. Zobacz kilka ost stron. Pewniaki androchem a z tańszych np dose.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Marcino24
Jaki obecnie cypio i meta jest godne polecenia?


Czerwiec-lipiec leciałem metkę z Androchemu i jak zwykle byłem bardzo zadowolony. Cypio od 2-3 lat właściwie lecę non stop z labu Nordic Pharma i jest bdb - z tym, że zapewne u Ciebie niedostępne.

Z pewnych firm, jeśli chodzi o testy - Androchem, Nexium, kiedyś Vertex (nie wiem, czy nadal dostępny) i zapewne jeszcze kilka firm, które mają dobre testy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Fragment GH (176-191) 5 mg - mam dostęp do endogenic, androchem i actiza. Które polecacie?


Zmieniony przez - parej w dniu 2023-08-18 11:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
skint73
Marcino24
Jaki obecnie cypio i meta jest godne polecenia?


Czerwiec-lipiec leciałem metkę z Androchemu i jak zwykle byłem bardzo zadowolony. Cypio od 2-3 lat właściwie lecę non stop z labu Nordic Pharma i jest bdb - z tym, że zapewne u Ciebie niedostępne.

Z pewnych firm, jeśli chodzi o testy - Androchem, Nexium, kiedyś Vertex (nie wiem, czy nadal dostępny) i zapewne jeszcze kilka firm, które mają dobre testy.

Oprócz tych firm od siebie dodam squibb,a kolega z silki chwalił Fusion.Dostalem na spróbowanie Nassa m.i.n. metkę i uważam to za stratę czasu...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 56 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2047
Panowie ktoś slyszał może o takim Labie jak MONSTER LAB? Bo mam dostęp i chcialbym wiedzieć czy warto inwestować. Mialem w rekach Gh od nich. To normalne ze cale 100iu jest juz rozrobione w jednym flakonie? Tzn gotowe do użycia jak apteczniak

Everything What Have Begining Has An End

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 576
Jakie obecnie są opinie o somatogenie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium