SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Mysteryo
Tren ace wybor z labow Sky Dna Egzogen i PHD ostateczna decyzja w tym tygodniu bo koncze krotki mostek z propa? Laby ustawione od najtanszego, dodam ze tylko ze Sky nie mial zadnego kontaktu.


z tego co się czyta wszystko będzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89922 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940724
Mysteryo
Tren ace wybor z labow Sky Dna Egzogen i PHD ostateczna decyzja w tym tygodniu bo koncze krotki mostek z propa? Laby ustawione od najtanszego, dodam ze tylko ze Sky nie mial zadnego kontaktu.

Z tych labów co wymieniłeś biłem DNA , dobry trenik...reszta też powinna działać ale osobiście nie miałem styczności...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
PHD REMEDIES TREN-A 100 jest przebadany jak Cię stać inwestuj każdy chwali kto brał/bierze, nie wiem jak reszta labów szczególnie DNA ale to Łodziak bardziej zoriantowany w tym labie czy był ace badany bo wstawial bad środków. W drugiej kolejności DNA, SKY też spoko. Najmniej wiem o Egzogen ale jak się czyta to są i zwolennicy tego labu i polecają. Im większy wybór masz tym większy problem masz.

7

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Mysteryo trena ace kolega bral DNA w czerwcu i chwalil. Krzykacz do Ciebie pytanie czy hexa z tych labow co pisales masz moze badania hexy bo w temtach nie ma?

krzykacz
rogidogi
krzykacz
Tren H

Platinium Labs 75mg/ml
Malay 75mg/ml
BM 100mg/ml
Bałkan 100mg/ml
Nouveaux 100mg
PHD Remedies 100mg/ml

...sporo dobrej hieny na rynku


Te 2 ostatnie laby?


https://www.sfd.pl/PHD_Remedies_Ltd.,_India_inj_&_tbl__temat_zbiorczy_-t1195103.html

https://www.sfd.pl/NOUVEAUX_Ltd.,_Switzerland_inj_&_tbl__temat_zbiorczy_-t1194520.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wrzuce tyle ile mam przy sobie, chwilowo jestem na relaksie i nie mam wszystkiego pod ręką.
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
o ładny wynik treniku to masz odpowiedz , badania trenu dna chyba nie mam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
Mysteryo
Tren ace wybor z labow Sky Dna Egzogen i PHD ostateczna decyzja w tym tygodniu bo koncze krotki mostek z propa? Laby ustawione od najtanszego, dodam ze tylko ze Sky nie mial zadnego kontaktu.


Egzogen ace brane i moge od siebie polecic ze sie sprawdzil ,dobrze oceniam ten lab lecial teraz bold z susta 250mg ale testa zmienilem na wyzsze stezenie T-400 Sky Marian87 wrzucal wyniki z cypionatu i ogolnie chwalil lab takze wybor padl na tego testa .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11295
miał ktoś odczynienia z "somatropin 200 medicare pharma" obecnie leci imperila ale brak towaru u mojego dila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
bierz andro bedziesz zadowolony bdb

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Witam ! Bral ktos z Was " Mexidol " ? Pisza ze podobne dzialanie do Meldonium. A akurat wpadl mi ten srodek w rece :D Warto ? Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium