SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Wiek 49 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1473
ziki2000
koksik76
ziki2000
A tren hexa Panax ? Jakieś opinie ??

czemu ziki pytasz sie hexe panaxa skoro ,,przejechales,,sie niby na clenie panaxa?....co najmniej dziwne pytanie. Jakbym sie przejechal na jakims labie to nawet nie chcialbym miec z nim do czynienia. a moze clen zadzialal...


Ale ty głupi jesteś
Jeden środek nie przekreśla całej firmy ot odkrycie co ? Rozumiem ze jesteś jednym z tych których boli negatyw na panaxa
Ja mam cała skrzynkę zaj**ana jak mogłem coś takiego napisać a wiec widać biznes is biznes na forum

nie ublizaj mi na forum, bo ja tez po twojej wypowiedzi moge miec takie samo zdanie o tobie,ale nie koniecznie musze to publicznie wyrazac, tez mozesz miec jakis biznes krytykujac konkretnego laba na forum.pozdrawiam



Zmieniony przez - koksik76 w dniu 2022-02-13 10:32:21

Zmieniony przez - koksik76 w dniu 2022-02-13 10:34:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 503 Napisanych postów 628 Wiek 45 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3450
ziki2000
koksik76
ziki2000
A tren hexa Panax ? Jakieś opinie ??

czemu ziki pytasz sie hexe panaxa skoro ,,przejechales,,sie niby na clenie panaxa?....co najmniej dziwne pytanie. Jakbym sie przejechal na jakims labie to nawet nie chcialbym miec z nim do czynienia. a moze clen zadzialal...


Ale ty głupi jesteś
Jeden środek nie przekreśla całej firmy ot odkrycie co ? Rozumiem ze jesteś jednym z tych których boli negatyw na panaxa
Ja mam cała skrzynkę zaj**ana jak mogłem coś takiego napisać a wiec widać biznes is biznes na forum


Myślałem że jestem odosobnionym przypadkiem ale widze nie. Raz dałem koment o innym labie a że ten Panax w mojej okolicy brak wiec nie nie mam zdania, tego samego dnia 4 oferty na moim PW sie pojawiły z komentem ze jak bede pisał pozytywnie beda sample i rabaty
8
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3621
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
A myśleliście, że do czego to forum służy jak nie do pimpowania konkretnych labów?
A przy SARMach kokretnych sklepów, a dokładniej, to siedzi tam jeden gość i do konkretnego sklepu nagania i wszystko z tego sklepu jest w pytę


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-02-13 12:18:33
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Witam pytanie jak aktualnie sprawa z Pregnylem aptecznym lata jeszcze czy już wycowany został?i jeszcze jakie aktualnie laby z oxy inj ,primy inj i tury planuje dorzucić na wiosne 2 środek po parunastu latach jechania na samym teściu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Pisali tutaj że Pregnyl jest z importu w innych opakowaniach tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669153
luk321
Witam pytanie jak aktualnie sprawa z Pregnylem aptecznym lata jeszcze czy już wycowany został?i jeszcze jakie aktualnie laby z oxy inj ,primy inj i tury planuje dorzucić na wiosne 2 środek po parunastu latach jechania na samym teściu:)


do czego masz dojscie?? oxy inj za dużo firm raczej nie ma w ofercie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
lodzianin1
luk321
Witam pytanie jak aktualnie sprawa z Pregnylem aptecznym lata jeszcze czy już wycowany został?i jeszcze jakie aktualnie laby z oxy inj ,primy inj i tury planuje dorzucić na wiosne 2 środek po parunastu latach jechania na samym teściu:)


do czego masz dojscie?? oxy inj za dużo firm raczej nie ma w ofercie
Narazie tylko do soda lab


Zmieniony przez - luk321 w dniu 2022-02-13 16:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669153
z sodą nie pomogę bo znam tylko opinie z forum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Czy trena base ma tylko Andro. w ofercie?

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium