SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 63 Wiek 46 lat Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 1342
ziki2000
koksik76
ziki2000
A tren hexa Panax ? Jakieś opinie ??

czemu ziki pytasz sie hexe panaxa skoro ,,przejechales,,sie niby na clenie panaxa?....co najmniej dziwne pytanie. Jakbym sie przejechal na jakims labie to nawet nie chcialbym miec z nim do czynienia. a moze clen zadzialal...

Ale ty głupi jesteś
Jeden środek nie przekreśla całej firmy ot odkrycie co ? Rozumiem ze jesteś jednym z tych których boli negatyw na panaxa
Ja mam cała skrzynkę zaj**ana jak mogłem coś takiego napisać a wiec widać biznes is biznes na forum

nie ublizaj mi na forum, bo ja tez po twojej wypowiedzi moge miec takie samo zdanie o tobie,ale nie koniecznie musze to publicznie wyrazac, tez mozesz miec jakis biznes krytykujac konkretnego laba na forum.pozdrawiam

Zmieniony przez - koksik76 w dniu 2022-02-13 10:32:21

Zmieniony przez - koksik76 w dniu 2022-02-13 10:34:41
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 493 Napisanych postów 620 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3383
ziki2000
koksik76
ziki2000
A tren hexa Panax ? Jakieś opinie ??

czemu ziki pytasz sie hexe panaxa skoro ,,przejechales,,sie niby na clenie panaxa?....co najmniej dziwne pytanie. Jakbym sie przejechal na jakims labie to nawet nie chcialbym miec z nim do czynienia. a moze clen zadzialal...

Ale ty głupi jesteś
Jeden środek nie przekreśla całej firmy ot odkrycie co ? Rozumiem ze jesteś jednym z tych których boli negatyw na panaxa
Ja mam cała skrzynkę zaj**ana jak mogłem coś takiego napisać a wiec widać biznes is biznes na forum

Myślałem że jestem odosobnionym przypadkiem ale widze nie. Raz dałem koment o innym labie a że ten Panax w mojej okolicy brak wiec nie nie mam zdania, tego samego dnia 4 oferty na moim PW sie pojawiły z komentem ze jak bede pisał pozytywnie beda sample i rabaty
8
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 18 lat Na forum 156 dni Przeczytanych tematów 1992
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 2802 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23878
A myśleliście, że do czego to forum służy jak nie do pimpowania konkretnych labów?
A przy SARMach kokretnych sklepów, a dokładniej, to siedzi tam jeden gość i do konkretnego sklepu nagania i wszystko z tego sklepu jest w pytę

Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2022-02-13 12:18:33
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 386 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223250
Witam pytanie jak aktualnie sprawa z Pregnylem aptecznym lata jeszcze czy już wycowany został?i jeszcze jakie aktualnie laby z oxy inj ,primy inj i tury planuje dorzucić na wiosne 2 środek po parunastu latach jechania na samym teściu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 289 Napisanych postów 520 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3265
Pisali tutaj że Pregnyl jest z importu w innych opakowaniach tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69499 Napisanych postów 333435 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1573717
luk321
Witam pytanie jak aktualnie sprawa z Pregnylem aptecznym lata jeszcze czy już wycowany został?i jeszcze jakie aktualnie laby z oxy inj ,primy inj i tury planuje dorzucić na wiosne 2 środek po parunastu latach jechania na samym teściu:)

do czego masz dojscie?? oxy inj za dużo firm raczej nie ma w ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 386 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 223250
lodzianin1
luk321

do czego masz dojscie?? oxy inj za dużo firm raczej nie ma w ofercie
Narazie tylko do soda lab

Zmieniony przez - luk321 w dniu 2022-02-13 16:47:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 69499 Napisanych postów 333435 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1573717
z sodą nie pomogę bo znam tylko opinie z forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 731 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14433
Czy trena base ma tylko Andro. w ofercie?

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutloveb