SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10493
XD po czym poznać że wino to wino? 1szy kontakt z tym środkiem. 15ty dzień w dawce 40mg leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Methanex
XD po czym poznać że wino to wino? 1szy kontakt z tym środkiem. 15ty dzień w dawce 40mg leci



wali wino od 15 dni i nawet nie wie czego oczekiwac obstawiam ze jedynie rozj**anej watroby lipidugramu i jelit z takimi pytaniami
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10493
dmq92
Methanex
XD po czym poznać że wino to wino? 1szy kontakt z tym środkiem. 15ty dzień w dawce 40mg leci



wali wino od 15 dni i nawet nie wie czego oczekiwac obstawiam ze jedynie rozj**anej watroby lipidugramu i jelit z takimi pytaniami


Kolega mówił,że jak się bierze sterydiany to nie trzeba trenować

Zastanawiajacy jest temat DNA , takiego hejtu i pimpu dawno nie widziałem. Zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
dmq92
Methanex
XD po czym poznać że wino to wino? 1szy kontakt z tym środkiem. 15ty dzień w dawce 40mg leci



wali wino od 15 dni i nawet nie wie czego oczekiwac obstawiam ze jedynie rozj**anej watroby lipidugramu i jelit z takimi pytaniami

Ręce opadają...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-09-08 22:02:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 322 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37884
Badania Ci powiedzą o ile robisz je regularnie. Wątroba alat, aspat i bilburina(czy jak to się piszę) Jeżeli lipidy miałeś w normie, to też wyjdzie na badaniach że wyniki się pogorszyły. Jeślo nie masz niskiego BF to raczej tylko zauważalny wzrost siły. Wg to typowy środek na siłę, lub bodybuilding na niskim BFie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46474
vhju
luk321
Ketchup123
Bił tu ktoś jakieś środki z firmy ZPHCD bo dostałem od ziomka parę shotow trena ACE bo czekałem na dostawę żeby przerwy nie było i taka kosa że masakra aż domowilem 2 butle ale chodzi o inne środki typu master , deka , Test , npp ktoś coś wie bo cenowo ciut droższe od andro
Bardzo dobry labs miałem kiedyś przyjemność wbijać testy z ZPHCD działały i bezbolesne środki.Teraz niestety ciężko o ten lab na Polskim rynku


ZPHCD to ma zawyzone stezenia bo porownujac do dna ktory ma stezenia wg badan na sfd. jak na etykiecie jest duzo mocniejszy w odczuciu
cenowo tez drogi ZPHCD



Cenowo mam około dwie dyszki droższe na butli jak androchem a andro drogie nie jest przystępna cena tak że wcale tak drogo nie jest chyba czas zmienić lab ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Deka Blend - nandromix - androchem, działa to?

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2192 Napisanych postów 12634 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170437
Methanex


Zastanawiajacy jest temat DNA , takiego hejtu i pimpu dawno nie widziałem. Zobaczymy.


Taka forma "wdzięczności" za darmowe flakony vs pękające dupska konkurencji na widok nowego labu na dobrym poziomie
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej