SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Łodzianin z calym szacunkiem ale tylko laboratorium tych co nie lubimy i oni sami wysyłają to do Holandii i z własnego doświadczenia wiem że gdyby było to co miało być to bym dziś na forum nie pisał ... Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Skoro wszystko tak dobrze wiesz to wyjaśnij jak to się dzieje ze lab do którego były wysyłane jakis czas temu różne gh do badania, sprawdzil je i podal gdzie i w jakich stężeniach jest gh ? Nie mówiąc już o tym ze sporo osób bada gh na bieżąco?
Laboratorium robi nas w ch... czy jak ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
czasy się trochę zmieniły , bolda teraz dostac dobrego zaden problem badane były dziesiatki boldenonów jak i innych środków
co było kiedyś to było pamiętam jak bombowiec wklejał jak w usa zawineli kilka firm i w zadnym boldzie nie było boldka bo badali co było we flakonach ale to lata wstecz , ale teraz bolda kupic ug zaden problem
tak samo jak i inne środki oxa/prima/master itp i miedzy innym hgh ,sam wysyłałem do wrocka do lab4tox nie raz różne środki do badan i widziałem sporo badan
tak wiec trochę optymizmu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Wincol nie bawię się w gh underowe wiesz że zrobić hormon to nie jest tak proste jak testosteron czy inne gh . To już jest zabawa z górnej półki i nie byle lab robiący proch potrafi to zrobić i ma wiedzę jak z bakterii E. coli to uzyskać . Chinom zabronił rząd a tam są restrykcje kiedy Chiny dopalacze tłukły na potęgę i ciach i nie można tak samo z gh ale nie będę się klucił , każdy wie swoje . Każdy wbija co chce jedni imperial inni omke wierząc że to apteka . Fakt poprawiło się trochę z jakością środków szczególnie trenbolon i masteron co do bolda nie do końca jestem pewien w 2005 wbijalem bolda wet i wystarczyło 200mg ew flakon 50ml do tego szedł silabolin i Polska omka i przez 16 tyg forma życia teraz bold mi zbił estro do zera i już go nigdy nie trące . Może i UG laby mają dobre intencje choć nie zawsze wiadomo co Chinom wyślę a tam już powoli kończy się tak dla samozwańczych farmaceutów. Ciekawe czemu też 30mg starej metki z bioreaktora robiło jak dzisiejszej 50mg z super UG
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
Łodzianin mi celna nie wysłał do lab4tox ciekawe czemu? skoro piszą że robią badania dla państwowych instytucji. Tyle w temacie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105517
mam wrażenie że Wouk był w śpiączce przez 15 lat
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30050
wszyscy jak jeden i tak targają proch z Chin kazdego jednego srodka, tak samo sie ma apteka. Wszyscy produkuja w Chinach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
A z reszta sobie daruje szkoda wchodzić w dyskusje z typem.
Napisze tlyko ze badaliśmy jinotropin tuc a forum i wyszło 0gh, faktycznie ostatnie dobre gh.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-02-28 18:57:43
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30050
panowie jutro jade po gh do chłopa i mi wciska gh dna mowil ze bdb gh, cena bardzo niska, brac?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej