SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469837
Każda praktycznie nie sprawdza a jak Ci napisze ze sprawdza to kłamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 410 Napisanych postów 1048 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22283
Marian 87.
Każda praktycznie nie sprawdza a jak Ci napisze ze sprawdza to kłamie


Nom tak to jest I dlatego potem bijemy gowno a oni i tak muszą pchnąć żeby kasa sie zgadzają

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 340 Napisanych postów 440 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11696
Panax chwilowo nawet nie miał hcg ostatnio wziąłem, mają w nowych kartonikach w zasadzie podobne, ale trochę większe pudełeczko i czuje ze działa. A pisanie bo ktoś pół roku temu napisał że kibel nie potwierdzając tego badaniami,tylko jakimiś opartymi z internetu z dupy. To nie znaczy że zawsze będzie już kibel
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 459 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8306
colin2000
Z HCG Androchem 5000 i.u, actiza, imperial a z PL apteki jedynie ovitrelle 6,500 i.u. dostępny.

Nie jedynie, ponieważ w aptece na półkach leży Eutrig-HP.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9521
Właśnie mnie to zdziwiło bo mam nową szatę z większym kartonikiem jak i starą (PANAX ) i to starszą przybilem ostatnio w inny sposób niż zwykle z powodu pobytu poza domem czyli zamiast 2 razy w tyg po 400-500 przybilem całe 5000 w trzech strzałach i czułem smyranie w kulach . Z ciekawości przybije starą jeszcze raz przed badaniem krwi i sprawdzę osobiście .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
jamal75
Egon33
jamal75
Dzięki Panowie za pomoc. Sprawdzę to Andro. Jak coś Panax 5000 tez lipa


Hcg Panaxa lipa ?


to tylko moja opinia. biorę obecnie i jedna osoba+ widziałem badania 0% zawartosci. Natomiast reszta ich produktów działa jak należy

a ja widzialem badania i było 4300
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 302
bioniche vs aquila na który lab postawić? Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
modlic
colin2000
Z HCG Androchem 5000 i.u, actiza, imperial a z PL apteki jedynie ovitrelle 6,500 i.u. dostępny.

Nie jedynie, ponieważ w aptece na półkach leży Eutrig-HP.


Ale chyba cieżko o recke na to ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Thomulus
bioniche vs aquila na który lab postawić? Dzięki!


oba powinny być ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8097
franekyeti
Panax chwilowo nawet nie miał hcg ostatnio wziąłem, mają w nowych kartonikach w zasadzie podobne, ale trochę większe pudełeczko i czuje ze działa. A pisanie bo ktoś pół roku temu napisał że kibel nie potwierdzając tego badaniami,tylko jakimiś opartymi z internetu z dupy. To nie znaczy że zawsze będzie już kibel

Faktycznie może źle skonstruowałem wypowiedz. Biorę to ze zdjęcia obecnie brat rownolegle i nic. Inne produkty działają z hcg od nich mam styczność pierwszy raz dlatego faktycznie mogłem ująć to inaczej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej