SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416100

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 943 Napisanych postów 977 Wiek 43 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 154842
Miałem dać znać odnośnie MK677 Andro. Minął trzeci tydzień na MK i czwarty od ostatniego testa. Aktualnie pct. Spadki minimalne, apetyt szaleje, sen bajka. Nic nie podlewa, kable nadal widoczne więc i psycha na plus.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 356 Napisanych postów 1001 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27222
Shaki27
Medina czy ions,vertex vellona genamed swiss odnośnie trenu ? Niemam andro w ofercie które jest dosc pewne. Zalezy bardziej na jakości wiadomo niz na cenie

wellony byl przebadany...badana gdzies byly...to bylo milo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41417
Czy Novothyral rok po terminie będzie działał, czy jednak leki tarczycowej tracą swoje właściwości po terminie przydatności?

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28028 Napisanych postów 264170 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1343969
Myślę że jak był dobrze przechowywany to na spokojnie
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 177 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41417
Dzięki.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1149 Napisanych postów 1733 Wiek 39 lat Na forum 237 dni Przeczytanych tematów 26570
Żubroń
Miałem dać znać odnośnie MK677 Andro. Minął trzeci tydzień na MK i czwarty od ostatniego testa. Aktualnie pct. Spadki minimalne, apetyt szaleje, sen bajka. Nic nie podlewa, kable nadal widoczne więc i psycha na plus.

Wszyscy chwala andro mk . Sam już pociskam któryś miesiąc i jestem zadowolony
2

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 4203 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115350
Lux1980
dugii2
Dobra cb prop odłożony dziś wbiłem 1 ml susty czy tam mixa 300 mg kuweita. Sok kolor bardziej zulty i dużo gęstszy niż prop ledwie co 0.7 wycuagiem

Enan kuwait Lot 128B-XXAB

Czy to susta czy to prop ten sam lot co ty mam

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1045 Napisanych postów 3482 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64059
Lux1980
Żubroń

Wszyscy chwala andro mk . Sam już pociskam któryś miesiąc i jestem zadowolony

Zastanawiam się żeby nie wrzucić podczas mostku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 102 Wiek 41 lat Na forum 99 dni Przeczytanych tematów 691
Kolezanka rozglada sie za dobrym clenem co jest teraz dobrego na rynku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5203 Napisanych postów 45385 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556708
Zaucha
Kolezanka rozglada sie za dobrym clenem co jest teraz dobrego na rynku?

DNA , Nanda , DB...bardzo dobre cleny...

Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-09-13 08:50:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita