SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4162323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 56 dni Przeczytanych tematów 1752
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 348 Napisanych postów 444 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11758
Nowe osoby to i nowe wynalazki;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1595
Tylko czy dobre? Hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 348 Napisanych postów 444 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11758
Nie wiem kolego, kilka lat na towarze nauczyło mnie, żeby trzymać się pewnych, i sprawdzonych labów.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 146 Napisanych postów 536 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9071
OSTR_MEDYK
Siemanko, po jakim czasie czuliście działanie hgh ? Mam obecnie Sode i lecę 4-5j dziennie 3ci dzień, parę lat temu brałem Imperiala i pamiętam że dosyć szybko było odczuwalne chociażby z tymi nadgarstkami/palcami działanie (nie pamiętam po jakim czasie) I zaczynam sobie wkręcać że może mam wała

Imperiala nie pamiętasz po jakim czasie miałeś nadgarstki, a tu po 3 dniach chcesz mieć ból.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 209 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11168
Xades111
Tren ions czy androchem? I ogólnie środki,który lepszy lab?
tren z andro to kiszka tam niema wśrodku żadnego trenu zwłaszcza ten jajeczny kolor co lata teraz tam na bank niema co ma być andro ma dobre inne środki ale nie tren brałem nie tylko ja pare znajomych i każdy był rozczarowany niedosyć że cena wywindowana to wałek roku może jak bym niebrał nigdy trenu to może mym się nabrał jak już to możesz spróbować z ions troche nie wygodne dawkowanie z ampy ale tam przynajmniej jest tren anie test zmieszany z decką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 1371 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106398
Na bank jest tak jak mówisz :D

Pokaż to badanie że tam wyszedł test z deca


Zmieniony przez - SięNiePoddawaj w dniu 2024-05-14 16:36:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 112 Wiek 26 lat Na forum 292 dni Przeczytanych tematów 6046
To napewno przez ten jajeczny kolor :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 355 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4219
modlic
OSTR_MEDYK
Siemanko, po jakim czasie czuliście działanie hgh ? Mam obecnie Sode i lecę 4-5j dziennie 3ci dzień, parę lat temu brałem Imperiala i pamiętam że dosyć szybko było odczuwalne chociażby z tymi nadgarstkami/palcami działanie (nie pamiętam po jakim czasie) I zaczynam sobie wkręcać że może mam wała

Imperiala nie pamiętasz po jakim czasie miałeś nadgarstki, a tu po 3 dniach chcesz mieć ból.


Brałem z 4 lata temu i nie pamiętam po jakim czasie brania tych samych dawek zacząłem odczuwać działanie chociażby dretwienia palców. Teraz biorę 3 dni i się zastanawiam czy nie powinno się już coś dziać, a tu nic. Stąd pytanie może do Ciebie lub innych, po jakim czasie odczuwaliście działanie hgh, lub sajdy związane z braniem i przy jakich dawkach.

Oraz jakie opinie ma SODA HGH
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 171 Napisanych postów 591 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11527
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

forma lato