SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
A badałes ft3 przed wejściem ?


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2020-04-04 14:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 410
Zawsze biorę te t3 z trenem , znam już tak dobrze swój organizm że wiem kiedy wywalone estro Prolka czy Nie daj Bóg progesteron, ale w obecnej sytuacji trudno wyczuć działanie t3 xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Christian33
Zawsze biorę te t3 z trenem , znam już tak dobrze swój organizm że wiem kiedy wywalone estro Prolka czy Nie daj Bóg progesteron, ale w obecnej sytuacji trudno wyczuć działanie t3 xD


Uzupełnij profil o wiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 410
Powiedziałeś że dużo tego leci u Ciebie więc opieram się na Twoich odczuciach wystarczy mi tylko opinia przy jakiej dawce czułeś te t3 i tyle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Dużo tego leci tzn dużo osob stosuje i nikt nie narzeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Christian33
Christian33
Ktoś podjadal t3 citomed 50mcg z Bałkana w starej szacie?

Dobre t3 , u mnie dużo tego leci

Po ile tabsow jadłeś? Lecę po jednej tabsow do trenu i trudno mi ocenić czy nie zanizone te t3 przypadkiem




Ty rozmawiasz sam ze sobą , czy o co tu chodzi ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ciężko wyczuć działanie t3 jeśli nie lecą duże dawki, przynajmniej ja tak mam. Ja przy 1-2 tab novo nic nie czuje a wyniki w labie swoje pokazują. Ale jak zdażyło mi się lecieć raz 75-100mcg to już czułem a raczej rozpuszczalem się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Przy wyższych dawkach puls mi wywala mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268168
patryk173
Lordwais
Ment DNA

Brałeś ten Ment?


Lord to nie brałeś a polecasz... a ja brałem i nie polecam, bo tam menta nie ma, za to inne środki DNA jak najbardziej na plus.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 621 Napisanych postów 652 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4128
To ze sie czegos konkretnie nie bralo nie oznacza tego ze czegos nie mozna polecac ,nie sadze ze wyszyscy tutaj brali wszystko bo laby ocenia sie tez ogolnie jaka opinia o nim panuje w srodowisku . Mnie ziomek pytal czy tren ace Sky jest dobry sam nie bralem ale T-400 jest dobry bo bije opinie lab ma dobre to mu powiedzialem ze ja bym bil ten lab ,bije go i zadowolony z niego jest . Ja tak patrze na tego typu zagadnienie i na pytanie o menta tez bym wspomnial o Dna .
1

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej