SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 154 Wiek 73 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 43239
Strong pharma gold znacie taki lab panowie? Kilka strzałów propa już poszło i zero bólu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 924 Napisanych postów 3080 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 159852
Ja lece dna enan bold i zero dyskomfortu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 371 Wiek 40 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2124
lucek222
A jak ze SKY Laboratories bo nikt tutaj jeszcze się nie wypowiedział co do tego labu jakoś ucichło o nim boli tez po nim enan albo cypio czy bezbolesny

Testowalem SKY laba inj dobre bezbolesne.

dmq92
stojeden
ja np. pozegnalem sie z DNA. po tym to dopiero stany zapalne przez 5-7 dni. dramat jakis. nigdy wiecej nie chce tego labu na oczy widziec ziomek zapalony na DNA, bo cos nowego. mowie mu moje odczucia, a on, ze chooja tam, ze on bierze. wbil i nie mogl usiasc na dupie przez tydzien i rowniez polecialo do kosza, jak w moim przypadku

A jaki środek? Biłem prawie wszystko z dna i niC poza trenem e nie bolało.

Mi akurat dobrze poszlo na dlugim trenie DNA bez niespodzianek sie obeszlo przy real dzialaniu trena. Malo tez slysze po chlopakach ze cos boli z DNA.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 700 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26790
Wszystko i tak leci z Wuhan tylko naklejki inne.
1

If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 632 Napisanych postów 237 Wiek 29 lat Na forum 223 dni Przeczytanych tematów 6574
Prop DNA zero jakiegoś najmniejszego dyskomfortu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 65962
lodzianin1
U nie malolaci biją na silce i narzekań nie słyszałem, często sprawa indywidualna jednych może boleć innych nie. Dlatego zawsze na start warto wziąć po flakonie danej firmy i spróbować, jak pasuje robi się zapas prosta sprawa.

Z tym tez jest różnie, miałem tak ze z jednej butli bąble z drugiej gitara a była ta sama partia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 924 Napisanych postów 3080 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 159852
Tukoz
Wszystko i tak leci z Wuhan tylko naklejki inne.
proch zapewne tak ale jak juz dotrze do PL to już inna bajka ile czego kucharz wrzuci:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8647 Napisanych postów 42539 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 791574
U mnie na DNA nikt nie narzeka. Iniekcje spoko z orali winko bardzo chwalone.

Sam też sobie trochę odłożyłem i odpalam jesienią.

Z trenu e i mastera e byłem bardzo zadowolony. Formę fajna zrobiłem rok temu.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2020-08-06 20:55:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2408 Napisanych postów 4127 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289531
pavlog89
lodzianin1
U nie malolaci biją na silce i narzekań nie słyszałem, często sprawa indywidualna jednych może boleć innych nie. Dlatego zawsze na start warto wziąć po flakonie danej firmy i spróbować, jak pasuje robi się zapas prosta sprawa.

Z tym tez jest różnie, miałem tak ze z jednej butli bąble z drugiej gitara a była ta sama partia..

Ale chyba nie ta sama igła tylko wymieniłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 133 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3711
Bije ktoś nowy Dose grneric ?
Jak opinie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy