SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1507926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72162
ions nie boli , ostatnio wbijałem z 10 amp enana i jedna ostatnia amp tez cos za plytko weszla wtedy cos poczułem ale to kwestia płytkiej inj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 58369 Napisanych postów 316538 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1517472
sfdpowersfd
kazdego boli co innego, standard

madre słowa dlatego zawsze pisze kup 1 op na probe niz masz sie bujac pozniej
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 637 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8622
lodzianin1
sfdpowersfd
kazdego boli co innego, standard

madre słowa dlatego zawsze pisze kup 1 op na probe niz masz sie bujac pozniej

moje madre, a Twoje swiete
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3046 Napisanych postów 30229 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 290279
Bol to kwestia bardzo indiwwidualna. Każdy ma inną tolerancje na ból, bije w różne miejsca, środki mają różne stężenia, są na różnych rozpuszczalnikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 298 Napisanych postów 637 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8622
a przede wszystkim to kwestia nosnika, jakim jest olej. rozny rodzaj oleju da rozny efekt w postaci reakcji zapalnej. tak wiec jeden wibje srodek na mct i bedzie ok, a inni wbije na mct i bedzie go bolalo, to samo z kazdym innym olejem jaki jest uzywany przy produkcji saa. wszystko kwestia indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11310 Napisanych postów 17600 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 331792
Dokładnie co jest powtarzane w kółko. Co nie zmienia faktu ze trafiają się partie które są po prostu złe ugotowane. Ja nie toleruje mct a ostatnio doj**alem mastera po 1ml w oba bicepsy. Nie polecam xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3003 Napisanych postów 35674 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 256682
Mnie nie boli nic . Chyba ze delikatny dyskomfort to dla kogoś jest ból %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 321 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3496
Npp z IONS?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10952 Napisanych postów 50287 Wiek 28 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
Klepie dobrze , leciałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 454 Napisanych postów 1226 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38988
A skąd wiecie jaki olej jest używany? Info od kogoś kto wie jaka jest produkcja czy skądś wyczytane? Bo czasem podane są składy ale przeważnie podany jest olej jako nośnik bez wyszczególnienia.
Np chciałbym wiedzieć jaki jest olej w DNA, IONS i NEXIUM. Jakby mógł ktoś podać to byłbym wdzięczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutloveb