SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 632
ziki2000
krzykacz
Kevinlevrone123
Sprawdzone laby, ktore moge polecic z czystym sumieniem to:
ARENIS - teraz jest tez wersja w ampulkach
MAXIMUS
VIRTUTIS


Arenis OK.
W pl praktycznie nie znany (+cena), bardziej klimaty ang i tam bardzo chwalony.
Znam ludzi co robią na nim bdb forme.

lodzianin1
Patrząc po nazwach ten sam gar mało ktoś się wysilił z tymi nazwami tutaj


Nie ma nic wspólnego z pozostałymi dwoma
Maximus jest już po serii wpadek, Vir dopiero poszerzył swoją oferte o kolejne środki.



Maximus jakie miał wpadki ??


Jedyna wpadka to byla z cabaserem, ale to wina wadliwego surowca.
Pozatym maximus ma b.dobre opinie. Na dzien dzisiejszy wszystko dziala tak jak trzeba, jest tez nowa szata.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Wiarygodne źródło, bo typ się zarejestrował kilka dni temu, napisał dwa posty i w obydwu zachwala maximusa i virtutis, a akurat te dwie marki sprzedaje jeden typ na alle
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
viritutis to nie jest starsza firma? pamietam nazwe sprzed kilku lat, czy bylo cos podobnego?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 632
Tak wiem. Ze moje konto nie wyglada wiarygodnie, bo dopiero co zalozone. Ale chyba kazdy kiedys konto musial tu zalozyl i zaczynal od zera. Nikogo nie reklamuje, poprostu wyrazam opinie o to co testowalem.


Zmieniony przez - Kevinlevrone123 w dniu 2022-05-15 11:41:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 632
lordknaga
viritutis to nie jest starsza firma? pamietam nazwe sprzed kilku lat, czy bylo cos podobnego?

Virtutis wskoczyl kiedys za alpha pharme, bo potem latala tylko alpha z kodami ktore nie wchodzily.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 34 Wiek 41 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1201
bral ktoś środki z ANDROXEN Działają czy lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Kevinlevrone123
Tak wiem. Ze moje konto nie wyglada wiarygodnie, bo dopiero co zalozone. Ale chyba kazdy kiedys konto musial tu zalozyl i zaczynal od zera. Nikogo nie reklamuje, poprostu wyrazam opinie o to co testowalem.



Zmieniony przez - Kevinlevrone123 w dniu 2022-05-15 11:41:44


Tak, każdy kiedyś się musiał zarejestrować, ale nie każdy zaraz po rejestracji pimpuje konkretny lab w każdym poście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3393
Środki z Pure Labs ktoś coś słyszał?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 632
Psycho Dad
Kevinlevrone123
Tak wiem. Ze moje konto nie wyglada wiarygodnie, bo dopiero co zalozone. Ale chyba kazdy kiedys konto musial tu zalozyl i zaczynal od zera. Nikogo nie reklamuje, poprostu wyrazam opinie o to co testowalem.




Zmieniony przez - Kevinlevrone123 w dniu 2022-05-15 11:41:44


Tak, każdy kiedyś się musiał zarejestrować, ale nie każdy zaraz po rejestracji pimpuje konkretny lab w każdym poście


Jak narazie to zamiescilem jednego posta o firmach, ktore testowalem. W koncu po co jest ten temat tutaj ?? Nie nabijaj sobie postow, daj szanse innym ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie kumasz o co chodzi, na pewno nie o nabijanie postów, bo za to mi nikt nie płaci. Za to z pimpowania już jakaś kaska jest, szczególnie jak się jest jedynym sprzedawcą maximusta i virtutisa. Dla mnie temat zamknięty, ale wyobraź sobie, że ludzie tutaj są mądrzejsi i bardziej spostrzegawczy niż ci się wydaje. Połączą kropkę z kropką, i sprzedaż ci spadnie zamiast wzrosnąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej