SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 416054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10602
Siemandero
Jaka orimka teraz najpewniejsza?mam androchemu warto z tego labu?czy innego szukac

chudy mały ale dzik(100%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10602
Primka przepraszam panowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1149 Napisanych postów 1733 Wiek 39 lat Na forum 237 dni Przeczytanych tematów 26570
meirii
A jak z bałkanem teraz? Da się odróżnić kopię od org? Kopia w razie czego działa ?

Masz kody

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1149 Napisanych postów 1733 Wiek 39 lat Na forum 237 dni Przeczytanych tematów 26570
winko123
Siemandero
Jaka orimka teraz najpewniejsza?mam androchemu warto z tego labu?czy innego szukac

Chwalona primka andro

Lux 80’
Kiedy nie chce mi się iść na trening , to wiem ze to będzie najlepszy trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5203 Napisanych postów 45385 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 556700
winko123
Siemandero

Prima Androchem była badana , zawiera deklarowane stężenie także śmiało można inwestować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 42 Na forum 59 dni Przeczytanych tematów 794
nie ma kopii nowego balkana . balkana kopie byly dobre . org balkan kosa ale drogo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Wiek 23 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 673
Siema, brał ktoś propa z Vertexu? Jak opinie, warto kupić? Lepszy niz Malay Tiger ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1024 Napisanych postów 21856 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334414
Propa vertex śmiało możesz brać , działa jak należy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzieki panowie jutro zamawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 2030 Napisanych postów 34097 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 249571
EroJWP
Siema, brał ktoś propa z Vertexu? Jak opinie, warto kupić? Lepszy niz Malay Tiger ???

Zdecydowanie vertex
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wheyvita