SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
LDL
Ten Hermes to od początku był wał... Jeśli dobrze pamiętam


Sam jesteś wał, co już tu nie raz udowodniłeś Byłem kilka miesięcy na Hermesie, przeszedłem z Sody i w badaniach krwi zamykał skalę tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Darksmith
No dla mnie trochę dziwne te niskie ceny, więc szukam jeszcze, Dragon Pharma używa MCT, tu coś kojarzycie, czy obecnie spoko? Parę lat temu robili dobrą robotę


Jak dla mnie ceny są normalne, Sodę brałem jeszcze taniej, a Andro teraz biorę kilka złotych drożej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 128 Wiek 27 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 1619
Hermes podstawy będą okej, jak z innymi środkami to nie wiem.
Jeśli dill nie wie nawet co sprzedaje, na jakim oleju, to zmieniłbym dilla.
To tak jakbym jechał auto kupić i bym zapytał ile ma KM a gość by powiedział "nie wiem, ale idzie w ch*j" xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 145 dni Przeczytanych tematów 256
Mind f***er
Jak dla mnie ceny są normalne, Sodę brałem jeszcze taniej, a Andro teraz biorę kilka złotych drożej.


I jak z obecnego AC, zadowolony? Nie chcieli mi odpisać, czy robią na MCT, a nie mam zamiaru zgadywać po samych fotach, że jak przezroczyste to na bank MCT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5733
Cypio OK., po Suście mam stany zapalne, ale to być może moja przypadłość, bo po T400 z Sody też miałem, a inne soki z tego labu szły elegancko. Orale też sobie chwalę z Andro, teraz jadę Turę, wcześniej szło dużo sarmów i zawsze było dobrze.


Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2023-12-06 16:39:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
koks0376
HTZ_fan
Blazkobb
Ja jak jestem na imprezie w klubie to też chodze do damskiego wachąć szczochy jakiejś suki. Taka natura, hormony, te sprawy


A jak ja chodzę do męskiego WC to znaczy, że jestem... gejem?

Tak poważnie - uważam, że bomba ma wpływ na mocz. Wszak tak wydalamy metabolity i nie bez przyczyny w badaniach antydopingowych bada się właśnie mocz, a nie krew. Natomiast tak organoleptycznie to bardziej postawiłbym na kolor - badany także w laboratorium. Zresztą każdy kto weźmie mocniejszą wersję B-complex wie o co chodzi.

O tym caly czas pisze. Ja nigdzie nie pisalem ,ze badam stezenie niuchajac mocz ,jakby co niektorzy uawzniej czytali. Ja pisze ,ze bilem elephanta i byla duzo mniejsza pompa i przy tym brak tego specyficznego zapachu na bombie. Dla mnie to byly wystarczajace wyznaczniki ,ze cos nie tak z tym labem, ze bije olej albo ma mocno zanizone stezenie. Wymienilem ten badziew na tevo i jest o niebo lepiej


Elepcgant. Kumaci wiedzą jaka firma była jakiś czas temu. W sumie ci się nie dziwię

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Ac jest na 99% na mct poza jakimiś pojedynczyny środkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Odnośnie tych moich zapaleń po testo z andro co pisałem wcześniej.
2 dni temu enan poleciał w bark i jest wszystko git.

Mimo przezroczystej postaci bez oznak jakichkolwiek wytraceń wrzuciłem soczek w goracą wodę(60 stopni miałem wodę) i poczekałem aż zeszlo do 40° i taki sobie pyknąłem.Polecam jak jak ktoś nie miał z sokiem problemu a nagle się zrobił.Cos tam się wytrąca czego nawet nie widać.Wazne że pomaga no i zagadkę mam z głowy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Jak kiedyś większość soków była na "gestych"olejach to albo pompkę kładłem na kaloryferze albo wkładałem pod ciepła wodę i dużo latowej się tłoczyło mniejsza igła

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
LDL
efarmer
Pięknymłody
Actiza 2500 legit100% to możliwe ?








Zmieniony przez - Piękny/młody w dniu 2023-12-05 20:46:45


Tak, Actize masz pewną, były wrzucane badania.


Nakierujesz mnie na wyniki tych badań?
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium