SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4133152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21607 Napisanych postów 30839 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871034
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
na instagramie Androchemu

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
sa badania hgh i hcg

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4985 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93213
tomeksamela
W_ojtek23
SpAiro_
Siemanko, test base i nandro base androchem ? Wbijane było ?


Test base z andro biłem dodatkowo jako pre workout przed najcięższymi treningami w peaku, bite tylko 0.5cm przed treningiem - czyli tylko 25mg a działanie czułem


Sprawdzi się na zawodach w trójboju? Jesli tak to jak dawkować? Powiedzmy, że miedzy poszczególnymi bojami jest godzina przerwy.


Sprawdzi się. Wystarczy, że +/- pół godziny przed rozgrzewka do siadów zapodasz. Nie ma potrzeby kolejnych ,, dawek '' między bojami.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Jak z firmą endogenic? Brał ktoś enana od nich?

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
U mnie firma mało popularna ale enan to.mysle że nie ma co się jakoś mocno zastanawiać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
Lukas7272
Jak z firmą endogenic? Brał ktoś enana od nich?


gh i peptydy od nich bralem, ale że maja testa to pierwsze slyszę

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159007
tomeksamela
Dlaczego sam Androchem wrzuca badania swoich produktow z laboratorium na literkę "A", skoro to Waszym zdaniem to wał?


Bo może opłacili żeby wychodzili dobre wyniki hehe tak podobno ta strona działa
Z firmy spectrum do kolesia pisali właśnie w tym temacie z tej strony ale ile w tym prawdy ….

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470311
tomeksamela
Lukas7272
Jak z firmą endogenic? Brał ktoś enana od nich?


gh i peptydy od nich bralem, ale że maja testa to pierwsze slyszę


No bo gh i peptydy na „legalu” sprzedają przez stronkę

Sterydy ida innymi kanalami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 64 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1350
ziki2000

Bo może opłacili żeby wychodzili dobre wyniki hehe tak podobno ta strona działa
Z firmy spectrum do kolesia pisali właśnie w tym temacie z tej strony ale ile w tym prawdy ….


Androchem by tak nie zrobił wg mnie. Zbyt długo na rynku

Nie bądź wredny dla d****i. Oni i tak z racji niskiej inteligencji mają wystarczająco przej**ane...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium