SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Oxa. 4 osoby u mnie szamia z 1 serii i kazdy zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
A co ma być w oxie ?oxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Testy to w większości będą działać
Tego egzogena na oczy nie widziałem ale jakieś opinie co się przewijały to pozytywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Laduje bolda egzogen i nie mam zadnych zastrzezen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Kazekwynalazek
Panowie t3 z virtuis jakieś opinie ?


Bardzo dobre t3.


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Szymex1986
swinia3
Co sadzicie o propach IONS, VERTEX, WELLONA?

Wszystkie będą klepac aż miło


Pewniaki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
e-lite
prq91
Panowie jaki prop teraz na czasie? Ostatnio (1,5roku) temu miałam nexium i był 10/10. Niewiem jak teraz.. A muszę coś poszukać..

No zostań przy tym samym bo to dobra firma


nexium caly czas sie slyszy same dobre opinie. Ja caly czas sie trzymam genameda od lat i nie zalowalem tej decyzji jeszcze

swinia3
Co sadzicie o propach IONS, VERTEX, WELLONA?


IONS i VERTEX gorna polka i troche kosztuje, ogolnie u nas popularne firmy o ktorych slyszy sie dobre zdanie, a Wellone teraz wbijam bo mimo wiernosci do Genameda to czyms mnie skusila wiec caly zestaw teraz leci Wellony i powiem Ci ze dziala znakomicie

Kazekwynalazek
Panowie t3 z virtuis jakieś opinie ?


dobre t3 koleszko
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2815
Koks1000
janek.janek
sHarkYy
Provi Swiss ktoś szamał?


dziala prawidlowo
sibutramine dobra jesli by ktos szukal bo sporo lipy na rynku to vertex i alter pharma robia robote


kobieta odemnie bierze sibu z alter pharmy nie wiem co tam siedzi bo nie badalem....ale w miesiac schudla 13kg ale wiadomo ze i startowala z solidnego pulapu apetyty na minus i czasem trud z zasnieciem....zobaczymy jak bedzie dalej szlo :)


ile mg dziennie jadla ? imponujacy wynik. Moja znajoma po 2-3kg tygodniowo gubila na tej sibutraminie z tej firmy, ostatnio z nia rozmawialem wlasnie o tym. Zastanawiam sie czy nie wziac sobie tego na redu bo apetyt czasem nie do opanowania
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
ch0ry
Koks1000
janek.janek
sHarkYy
Provi Swiss ktoś szamał?


dziala prawidlowo
sibutramine dobra jesli by ktos szukal bo sporo lipy na rynku to vertex i alter pharma robia robote


kobieta odemnie bierze sibu z alter pharmy nie wiem co tam siedzi bo nie badalem....ale w miesiac schudla 13kg ale wiadomo ze i startowala z solidnego pulapu apetyty na minus i czasem trud z zasnieciem....zobaczymy jak bedzie dalej szlo :)


ile mg dziennie jadla ? imponujacy wynik. Moja znajoma po 2-3kg tygodniowo gubila na tej sibutraminie z tej firmy, ostatnio z nia rozmawialem wlasnie o tym. Zastanawiam sie czy nie wziac sobie tego na redu bo apetyt czasem nie do opanowania


15mg rano...zobaczymy jak dlugo bedzie efektywna taka dawka :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
swinia3
Co sadzicie o propach IONS, VERTEX, WELLONA?


Są ok
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

WHEY premium