SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
3cm propa i 3cm masteornu na tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
dmq92
Ile gramów bijesz ze czujesz różnice
. 3 cm propa i 3 cm masteonu na week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Kucharz Janek
Siema panowie, interesuje mnie clen tylko, nie jestem pewien jaką firmę mam wybrać. Co waszym zdaniem jest lepsze jeśli o to chodzi, Nexium, DNA czy DB?


Nexium , DB i jeszcze masz np vertex bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
megalia90

Próbowałem kilku labow, miedzy innymi ions,androchem, nexium i każdy z tych labow powodował bol. Po cypie Genamed nie mam żadnego dyskomfortu.

Czy ktoś orientuje się jaki olej jest użyty w środkach Genamed i jakie firmy jeszcze moga byc bezbolesne w moim wypadku?






bo genamed jest zanizony to i nie boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uene
Turinabol androchem jest git?

ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 602
AlphaGEN matanabol infekcyjny ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bajcepsik
megalia90

Próbowałem kilku labow, miedzy innymi ions,androchem, nexium i każdy z tych labow powodował bol. Po cypie Genamed nie mam żadnego dyskomfortu.

Czy ktoś orientuje się jaki olej jest użyty w środkach Genamed i jakie firmy jeszcze moga byc bezbolesne w moim wypadku?






bo genamed jest zanizony to i nie boli


Chyba u ciebie w domu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Cleny wszystkie wymienione wyżej ok. Tura androchem jak i inne środki też ok. Genamedu nie brałem to nie wiem ale z opinii tutaj wydaje się ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
miał ktoś styczność już z cypionatem z boom labu dzień po strzale gorączka spuchnięta dupa poskładało mnie pięknie opinie były ze soki z tego labu są zaj**iste no to się przekonałem no chyba że zle zrobiłem strzała ale to jest nie możliwe i nie wiem co robić od staiwć czy spróbować wbić drugą lotkę i sie przekonać jak będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Pokaz mi te opinie gdzie ktoś napisał , ze soki są zaj**iste ? Po prostu eksplodowała Ci doopa czyli boom
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium