SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Nie do końca, na forum tutaj o tak w większości siedzą osoby, które są w tym środowisku na tyle głęboko, że nie trudno o cokolwiek, większość osób myślę, że nie będzie miała dostępu do tego tak prosto jak SAA. Saa dziś można kupić tak samo łatwo jak suple, z dnp nie koniecznie, tym bardziej że ten środek nie jest zakazany, nie dopuszczony do obrotu itp. skoro dopalacze się dało legalnie sprzedawać, to gdzie jest wysyp stron czy aukcji z dnp jako herbicyd i pewnie jakby soe ktoś uparł znalazłby pewnie inne zastowanie.


Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-03-13 21:08:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 1346 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105517
DNP normalnie dostępne
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
Zemial
drennei
Zemial
I co to zmienią w farmakokinetyce, podaj dokładne wartości.
Ja nie pije do czucia łydek samego w sobie, tylko do tego, że to działa niemal od razu, tzn. licz czas w godzinach najwyżej. Rozumiem, że posiłek przedtreningowy jesz tydzień przed treningiem, żeby Ci się wkręcił i żebyś go czuł?

Bpc Panax i Imperial śmiało bierz 10mg w cenie niższej niż 5tki innych labow.

A dnp nie wiem, na fb czasem się pojawiają jakieś ogłoszenia, tam pytaj, bo to egzotyk.





Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-03-13 16:53:07


Naprawde dnp to egoztyk ? Kiedys kupilem 30 kaps i oddałem znajomemu 15 kaps na próbę i dzialalo super(z łóżka wyjsc nie umial). Kupilem to w czasach przed pandemia ale wlasnie cos slyszalem ze przed nią sa problemy z dostawami i są braki. To prawda ?


Nie wiem czy są czy nie, ja długo kupowałem różne rzeczy z Chin ale dwie ostatnie paczki skończyły się zawrotka do Chin i wizyta na Policji, przynajmniej wiem, że Chińczyki mi do tej pory wysyłały legitny towar, bo nawet w GH było GH, bo dostałem potwierdzenie z badań

A co do samej egzotyczności dnp to przeglądając grupy na fb bo żaden z moich dostawców nie ma tego w ofercie, a potrafią mieć nawet jakieś psychotropy z apteki i inne g.., to reklam czy osób handlujących koksem jest mnóstwo, a dnp zdaje się że kiedyś widziałem jakieś ogłoszenie.


dostales wezwanie na policje za to co bylo w paczce, czy jak to wygladalo? mozesz rozwinac temat?

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No dają wezwanie jak celnicy się przyj**ią. Normalnie to trzeba podpiąć pod nawóz xD A za koksy, a nawet dragi się nie czepiają bo mi znajomi z policji powiedział, że tym się zajmuje wyłącznie wydział do spraw cyberprzestępczości (sterydy, narkotyki z ogłaszamy24) który jest tylko w Wawie
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
Ja mialem przechwyt chyba 3x i tylko wlasnie z customs(celnicy) dostalem list, ze powiem skad kupilem i jak zaplacilem a jak nie to utylizacja(mieszkam za granica) ale policja nigdy nie byla w to zamieszana, bo nadac pake z przypalem na twoj/moj adres, moze praktycznie kazdy...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
lordknaga
Zemial
drennei
Zemial
I co to zmienią w farmakokinetyce, podaj dokładne wartości.
Ja nie pije do czucia łydek samego w sobie, tylko do tego, że to działa niemal od razu, tzn. licz czas w godzinach najwyżej. Rozumiem, że posiłek przedtreningowy jesz tydzień przed treningiem, żeby Ci się wkręcił i żebyś go czuł?

Bpc Panax i Imperial śmiało bierz 10mg w cenie niższej niż 5tki innych labow.

A dnp nie wiem, na fb czasem się pojawiają jakieś ogłoszenia, tam pytaj, bo to egzotyk.






Zmieniony przez - Zemial w dniu 2022-03-13 16:53:07


Naprawde dnp to egoztyk ? Kiedys kupilem 30 kaps i oddałem znajomemu 15 kaps na próbę i dzialalo super(z łóżka wyjsc nie umial). Kupilem to w czasach przed pandemia ale wlasnie cos slyszalem ze przed nią sa problemy z dostawami i są braki. To prawda ?


Nie wiem czy są czy nie, ja długo kupowałem różne rzeczy z Chin ale dwie ostatnie paczki skończyły się zawrotka do Chin i wizyta na Policji, przynajmniej wiem, że Chińczyki mi do tej pory wysyłały legitny towar, bo nawet w GH było GH, bo dostałem potwierdzenie z badań

A co do samej egzotyczności dnp to przeglądając grupy na fb bo żaden z moich dostawców nie ma tego w ofercie, a potrafią mieć nawet jakieś psychotropy z apteki i inne g.., to reklam czy osób handlujących koksem jest mnóstwo, a dnp zdaje się że kiedyś widziałem jakieś ogłoszenie.


dostales wezwanie na policje za to co bylo w paczce, czy jak to wygladalo? mozesz rozwinac temat?


Na pewno viale z gh, co mnie boli do dziś bo 100ui było za niecałe dwa Władysławy, jakieś GW, provi pamiętam było zbadane, tudca, coś tam jeszcze. Żółtek dał jakąś lewą deklaracje do każdego produkt, ala służbistka(absurd baba z prywatnej firmy miała moralną potrzebę dociekania co ja ściągam) z TNT czy Feedxu zaczęła drążyć, że jej coś nie pasuje gryzłem się z nią kilka dni i oznajmiła mi że wysyła do badań, potem kilka maili z UC z labu, wszystko zbadali, na koniec mail od firmy kurierskiej, żebym im wysłał stosowne zezwolenia na sprowadzenie leków zza granicy dokładnie nie pamiętam jak to się nazywało. Towar cofnęli, a jakiś czas potem wezwanie na milicję o sprowadzanie sterydów. Nie zapomnę tej policjantki jak się patrzyła na mnie, kiedy mówiłem, że ja tylko suple, żadne sterydy. Na tym się skończyło. Potem zamówiłem samo gh ale normalna wysyłka na Pocztę i tutaj nie dostałem żadnej informacji, żadnego wezwania i żadnej paczki. Konsekwencji prócz straty kasy żadnych. Ale skutecznie mnie to zniechęciło do sprowadzania do tego komunistycznego państwa czegokolwiek zza granicy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5294 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
ja wiem ze jestem na czyms takim jak 'czarna lista' i jak idzie do mnie, to zawsze jest skanowane i praktycznie nic 'zlego' nie przechodzi, czy leci fedexem z ameryki czy innym kurierem z uk albo innych kajow wewnatrz unijnych

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Pewnie po tym zdarzeniu również trafiłem na coś takiego, stąd druga nie doszła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co polecacie cypio czy prop. Bardziej chodzi o to żeby nie wypryszczyło(mam sklonosci) oraz co moge dolozyć do tego na redu oprocz t3 i clena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
ziomek załóż swoj temat z wypełniona ankieta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej