SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1341 Napisanych postów 3490 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268168
Michalek83
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?


Wszystko będzie działać, kieruj się ceną
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89610 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938515
wouk
Panowie jaki tren E wybrać do wyboru mam Genamed vertex ions DNA.

Z tego co wymieniłeś miałem do czynienia z DNA , biłem test enan , propa , tren A wszystko działa elegancko...znajomy leci T-400 i jest mega zadowolony...
Tren E z opinii ludzi również kosa...

Michalek83
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?

j/w DNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Michalek83
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?



patrz na cenę tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 99 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1129
Black 93 kojarzy ktoś ten lab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Demon1964
Black 93 kojarzy ktoś ten lab ?


osobiscie pierwsze słysze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Michalek83
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?


cypa Bm lece akurat z tych pochwalic,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 555
Zna ktoś boom lab ? Opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Lordwais
Michalek83
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?


cypa Bm lece akurat z tych pochwalic,




Lece tez cypa na moscie 250 mg week i elegancko jest caly czas pompa i libido zaraz wchidze tez na bombe ppjdzie tez BM ale susta
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej