SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 324136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 1014 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 28969
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 662 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 228722
Michalek83
potrzbuje długiego testa (enan/cypio) i wino. Mam do wyboru Nexium, vertex, ions, BM i DNA - jakieś sugestie od tych co stosowali?

Wszystko będzie działać, kieruj się ceną
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 915 Napisanych postów 3250 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4378 Napisanych postów 43091 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 535112
wouk
Panowie jaki tren E wybrać do wyboru mam Genamed vertex ions DNA.

Z tego co wymieniłeś miałem do czynienia z DNA , biłem test enan , propa , tren A wszystko działa elegancko...znajomy leci T-400 i jest mega zadowolony...
Tren E z opinii ludzi również kosa...

Michalek83

j/w DNA

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25633 Napisanych postów 260189 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332561
Michalek83

patrz na cenę tutaj

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 97 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 858
Black 93 kojarzy ktoś ten lab ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25633 Napisanych postów 260189 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1332561
Demon1964
Black 93 kojarzy ktoś ten lab ?

osobiscie pierwsze słysze
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2179 Napisanych postów 1975 Wiek 31 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 39337
Michalek83

cypa Bm lece akurat z tych pochwalic,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 253 dni Przeczytanych tematów 165
Zna ktoś boom lab ? Opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 496 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5727
Lordwais
Michalek83

cypa Bm lece akurat z tych pochwalic,

Lece tez cypa na moscie 250 mg week i elegancko jest caly czas pompa i libido zaraz wchidze tez na bombe ppjdzie tez BM ale susta
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1