SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 321 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6098
jak aktualnie wypadaja srodki z vertexa? pytam o npp, master p i tren a? mozna inwestowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 128 dni Przeczytanych tematów 1982
Obevnie z vertex leci u mnie tren a ,prop i tura .ture musislem odstawic cos mi ba bebechy dziwnie wskoczyla ,moze juz nie ten wiek na orale .prop mie mam zastrzeżeń i tren a rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8232 Napisanych postów 14185 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314280
Tren i tura to może już po flakach pocisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 128 dni Przeczytanych tematów 1982
Nie moze tylko pocisnelo :) profilaktyke lecialem gruba ale nie dalo rady odstawilem tylko na dwa dni przechodzilo ,wracalem znowu dyskomfort na bebechach i tak 2x zrobilem i doszedlemdo wniosku ze tura
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 106 dni Przeczytanych tematów 60
Deus medical słyszał ktoś ? Mam opcje na trena
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 421 Napisanych postów 1790 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 38819
Kojarzycie coś takiego jak peptydy Bayer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1890 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43186
Witam mam pytanie czy Ktos coś wie co sie dzieje ze stronka aquili ? Kupiłem cypka i chciałem zweryfikować a tu niedziala

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 8232 Napisanych postów 14185 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 314280
Lab 2 miechy na rynku a ludzie weryfikują kody XD nikt tego wałkować nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1060 Napisanych postów 4620 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35212
sfdpowersfd
jak aktualnie wypadaja srodki z vertexa? pytam o npp, master p i tren a? mozna inwestowac?

przesiadlem sie z mastera p ions na vertex i vertex odczuwalnie na plus mimo zmniejszonej dawki o 125mg tygodniowo. byla to moja pierwsza proba tego labu i zdecydowanie bede sie go teraz trzymal

nie wiem czy dobrze kojarze, ale nawet tu na forum badali gh vertexa i siedzialo co ma siedziec, wiec skoro z gh nie robia walkow to raczej z innymi sokami rowniez, tak na logike przynajmniej

Zmieniony przez - stojeden w dniu 04/08/2020 16:19:37
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ch** ze to z jednego gara xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

nutlove nowy