SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1595 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27160
z wellona juz się spotkałem susta i tren ace,a nie wiem jak reszta środków typu bold, deka

Zapomnij o jutrze, Bóg drwi z naszych planów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 31 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1287
Jak wypadają IA z Andro? U konkurencji furorę robi teraz letro z gorillaz, brał to ktoś?
Wpadła mi teraz Teva ari uk do ręki, ponoć lipa jak sk***esyn a wrzuciłem tabsa i przez cała noc mnie szczanie dusiło okrutnie :D jutro skocze zbadać estro i zobaczę czy jest jakiś cień nadziei ze działające tez śmigają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3965 Napisanych postów 9978 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289413
Ja lece exe z andro i dziala jak apteka sprzwdzane badaniami 2x.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4854 Napisanych postów 44175 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 546733
Androchem ma bardzo dobre exe...j/w kolega pisał działa jak apteka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 31 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1287
Łykacie exe razem z tłuszczem?
Ostatnio wrzuciłem sobie symex i ciężko było mi kontrolować estro, z kolei mam mało fatu w diecie i może temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3965 Napisanych postów 9978 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 289413
Wiele tego tłuszczu nie potrzeba. Ja bralem naczczo teraz daje do kolacji roznic nie widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Symex zdarzają się wyebki czy raczej rzadkość?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2939 Napisanych postów 15498 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 871444
johnnybrvo
Symex zdarzają się wyebki czy raczej rzadkość?

Nie spotkałem sie jeszcze z fejkiem aptecznego symexu.
Zdarzało się, że na niektórych bardzo słaba działa ale o wyebkach ani slychu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
J/w teraz podopieczny bral 1 tab week a na koncu 3 tab week i estro bez zmian 2.5x norma. Po przejsciu na ari od razu spadlo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To chyba nie tracę czasu i wrzucam letro bo z ari ciężka sprawa
Dzięki panowie
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

aerofull