SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
podawanie cen w ogole mija sie z celem a kto co i po ile ma to tez robi roznice, ja do andro nie mialem prawie wcale dostepu a jak mialem dostep, to mi sie w ogole nie kalkulowalo na niego przechodzic, placic za butle duzo wiecej, niz za lab, ktorego uzywalem.

tak, wiem - andro to dobry lab i tutaj praktycznie co strone, mozna o tym przeczytac a co kilka/nascie stron wpada jakis randomowy ziutek jak jest cisza i pyta 'TEST ENAN Z ANDRO, DOBRY?' to rece opadaja

ale sa tez inne laby, ktore wcale nie odbiegaja jakos od andro i w niektorych rejonach mozna je dostac latwiej i taniej, to czemu nie? sam sie kiedys nacialem na taki lab, ktorzy bija zawodnicy i dziekuje znajomemu, ze mnie naprostowal, ze nie co wyp*****lac kasy w kibel
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Venomit
Skonczylem wlasnie 2 flakony enana sody i OK

Ale mam teraz fusion.

Ktos cos?



Zmieniony przez - Venomit w dniu 2023-08-06 16:47:31

W necie chyba 3 razy w przeciągu roku pyta ktoś o fusion,a tak to cisza.W realu koledzy z silki bardzo chwalą tą firmę,a nie są to początkujący.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 20 Wiek 263 dni Na forum 269 dni Przeczytanych tematów 2058
Jakieś opinie na temat The Muscle Factory? Może ktoś brał? Widziałem dużo ludzi poleca Androchem ale nie mam skąd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
TwardyWarmianin
Jakieś opinie na temat The Muscle Factory? Może ktoś brał? Widziałem dużo ludzi poleca Androchem ale nie mam skąd.


Chłop parę stron wcześniej pisał, że u niego po osiedlu TMF lata i wszyscy zadowoleni.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
tom2116
Panowie a jak primka z vertexa ?


Prima Vertexa bardzo dobra, było badane i wyszło tyle co deklaruja.

parej
A HCG imperiala i actiza nadal dobre i nadal dostępne?


Imperial nie wiem, Actiza w wersji 2500 iu działa dobrze i na badaniach tez wyszła jakis czas temu tyle co na etykiecie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
A co z actiza która z jednej strony ma 2500 jm a z drugiej 5000 jm?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
j**li sie z nadrukiem i to nie jest pierwsza firma przez lata, ktorej by sie cos podobnego zdarzylo.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
Hcg bije z tmf i chyba działa bo jajca puchną ,

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Endogenic ma nadal hcg 2500 czy zwiększyli ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zdania są podzielone, jedni twierdzą, że tylko 2500, a inni, że tylko 5000.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium