SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2368462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 153 Wiek 28 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7162
Mam clomid anfarmu. W smaku ani trochę gorzki . Spotkał się ktoś z fejkiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 99 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2425
MDK92
Mam clomid anfarmu. W smaku ani trochę gorzki . Spotkał się ktoś z fejkiem?

Zapytaj lepiej czy ktoś spotkał się z działającym anfarmem . Jeszcze to w obiegu lata ? Ja poszedłem do Endo z wynikami że zablokowany jestem i dała mi kilka opakować cloma bo tam mało tabletek w opakowaniu , HCG nie chciała .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 17589 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 147222
Bo większość leczy clomidem samym w opór

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 225 dni Przeczytanych tematów 3373
NPP? Warto inwestować w GENAMED?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 4022 Napisanych postów 14072 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 374424
LDL

oni mieli swego czasu jedno z 'najlepszych' npp, jesli mozna to tak nazwac a moze 'najpewniejszych' ja czasem mam dostep do ich srodkow to zawsze sobie wezme kilka flaszek wlasnie gena, a tez nie slyszalem, zeby ktos ostatnio narzekal na ich npp, pewnie dlatego, ze ten lab niby umarl juz jakis czas temu.

Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/2/2022 11:40:44 AM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 883
Mam do wyboru 4 laby, test enan, do innych nie mam dostepu. Global pharma, Medina, sentinel pharma, eM-eL, ktorys sie wybija na 1 miejsce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 286 Napisanych postów 797 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 17255
LDL

Warto mieli bardzo dobre npp szkoda że już nima

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 237 Wiek 30 lat Na forum 225 dni Przeczytanych tematów 3373
Nie ma dobrej jakości czy w ogóle NPP GENAMED?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 72883 Napisanych postów 337109 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1585597
Firmy już nie ma i pewnie końcówki na rynku lataja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 217 Wiek 28 lat Na forum 284 dni Przeczytanych tematów 6518
Randy96
Mam do wyboru 4 laby, test enan, do innych nie mam dostepu. Global pharma, Medina, sentinel pharma, eM-eL, ktorys sie wybija na 1 miejsce ?

Miałem globala, bezbolesny siedzi co ma siedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

kizzers krem