SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158428
Prezes91
Witam
Powie ktoś czy ta firma maximus to dobra czy nie bo nie wiem czy brać jak pisałem wyżej


Mam ich salbutamol ale jeszcze nie testowałem ,natomiast methyltest uważam ze maja działający :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 453
Armabol Armamix 250 mg/ml czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1724
Panowie to oddaje niech dają tiromel nie wiem jak na was ale na mnie tiromel jeżeli chodzi o tłuszcz i wypłaszczenie działa extra, wolę brać to niż tyle lat nie potrzebne spalacze które słabo działały a koszt ich przewyższa kilkukrotnie apteka tiromela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Tarczycowe są w mcg i tutaj przesypane tabsy mogą mieć przykre konsekwencje , jak jest możliwość to takie środki tylko apteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3393
Lab nazwa Pure Labs.

Środki jak testo, masteron, deka, bold ktoś coś o stężeniach i ogólnie czy siedzi w środku to co ma siedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1724
Dziękuję Panie lodzianin1 , od tego jak dostałem odrazu miałem wątpliwości, zostało mi kilka tabs tironelu jadę dalej, to oddaje i czekam na nowy sort tiromelu ;) bałem się coś nowego brać jak według.mnie tiromel miażdży wszystko co brałem na spalanie FAT. I nikt mi nie powie ze Bierz spalacz , dobry spalacz duży wyniszczy w organizmie niż apteka tiromela. Kiedyś po redukcji na spalaczach dość mocnych rok się leczyłem z tego 2 tyg w szpitalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3241
Cypio Vertex czy Panax ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Obie pozycje beda ok w czym ci wygodniej bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 118 Wiek 19 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1550
Dark Power, ktos zna ten lab?
Chyba coś nowego bo nawet na necie nic nie ma o nim


Zmieniony przez - BiDoNN w dniu 2022-05-21 10:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Prezes91
Dziękuję Panie lodzianin1 , od tego jak dostałem odrazu miałem wątpliwości, zostało mi kilka tabs tironelu jadę dalej, to oddaje i czekam na nowy sort tiromelu ;) bałem się coś nowego brać jak według.mnie tiromel miażdży wszystko co brałem na spalanie FAT. I nikt mi nie powie ze Bierz spalacz , dobry spalacz duży wyniszczy w organizmie niż apteka tiromela. Kiedyś po redukcji na spalaczach dość mocnych rok się leczyłem z tego 2 tyg w szpitalu.


No proszę rok 1990 t3 najlepszy środek na redukcję kolego halo mamy 2022 :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej