SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4087786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Panowie trochę wypadłem z obiegu a zapas się kończy TE vial co teraz na topie?

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1776
Panowie DHB z panaxu, bwdzie co ma być w środku? Czy lepiej celować w inny lab z tym środkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1075 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39796
Panax raczej z pewniejszych labow, powinno siedzieć co trzeba

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
KrzychuGarstka
Panowie DHB z panaxu, bwdzie co ma być w środku? Czy lepiej celować w inny lab z tym środkiem


OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
jakub9658
Panowie trochę wypadłem z obiegu a zapas się kończy TE vial co teraz na topie?


Do czego masz dojście?
Większość testów będzie działać jak potrzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 1141
lodzianin1
Graham35
lodzianin1
Z przebadanego

Mogę prosić który przebadałeś i możesz z czystym sumieniem polecić? Bo wątpię abyś sugerował te badania które sa na każdej stronie praktycznie (myślę że są tyle warte co zainteresowanie zeszłorocznym śniegiem).


To co badałem lub mialem badania to już jest nie do kupienia ,bo wyszły już kolejne partie tak więc tak naprawde każda partia może się różnić. Wydaje mi się że masz na myśli firmy jakie mogę polecić? Napisz do czego masz/możesz mieć dojście ja ci napisze w jakiej kolejności co bym wybrał


Teraz zamawiam z internetu także jeśli chodzi o dostępność to jak patrzyłem tutaj w temacie jakie laby wypisują ludzie są wszystkie do dostania bez problemu.
Chciałbym tylko opinie kogoś kto nie dawno konsumował "dobrego" antka z którego tego labu można by kupić żeby się nie zawieść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Ja lecę na andro już kilka lat poza tym jest dużo dobrych labow ,napisz co masz w zasiegu to się coś podpowie bo bez sensu wymienić 5 labow a ty napiszesz ze do tych nie masz dojścia %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 572 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7616
lodzianin1
Ja lecę na andro już kilka lat poza tym jest dużo dobrych labow ,napisz co masz w zasiegu to się coś podpowie bo bez sensu wymienić 5 labow a ty napiszesz ze do tych nie masz dojścia %


Krótkie pytanie mam do ciebie jako że lecisz parę lat na towarze czy nie grozi to przerostem Komory serca lub nie wydolnościa narządów po kilku latach? Co daje złoty środek ahy być lata na towarze i nie rujnować sobie zdrowia? Dawkę trzeba co roku podbijać teścia czy można jechać np 300mg/week przez kilka lat?

Monotonia jest kluczem do sukcesu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
Prawie każdy sportowiec ma albo przerost komór serca, albo przerost lewej komory serca. Nie ma środków bez sajdów, bierzesz, licz się z większymi lub mniejszymi skutkami ubocznymi. Jedne są widoczne od zaraz, drugie wychodzą po latach.


https://zdrowie.sfd.pl/art/Zdrowie/Serce_sportowca__Athletic_heart._Czym_jest_zespół_serca_atlety_-a2272.html


Zmieniony przez - Mind f***er w dniu 2024-02-28 21:42:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
pomyłka


Zmieniony przez - jakub9658 w dniu 2024-02-28 21:47:26

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium