SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
malykox12
npp genamed czy nexium? Bo tylko to mam w butlach, a ampy odpadają.
I jak nastawiacie sie na prop bioniche? faktycznie 150mg siedzi czy skoro bije 1ml z bm to to też traktowac jako 1ml?


bez różnicy które npp wezmiesz , z obu będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
malykox12
npp genamed czy nexium? Bo tylko to mam w butlach, a ampy odpadają.
I jak nastawiacie sie na prop bioniche? faktycznie 150mg siedzi czy skoro bije 1ml z bm to to też traktowac jako 1ml?


Prop bioniche szybciej kopnal niz Bm jak bralem czy propy z innych firm z setka na etykecie, wiec zakladam ze w srodku siedzi wiecej propa niz 100mg, ile dokladnie powyzej nie wiem. Przy npp nie zauwazylem roznic lub nie potrafilem tego wylapac co bardziej prawdopodobne. Jak lecisz Bm i bedziesz przechodzil na bioniche licz 1 do 1 a to co na plus traktuj jako mila niespodzianke.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23897 Napisanych postów 67735 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 536608
Dociagam troche propa bioniche do reszty sokow i chwale tego propa, jeden z niewielu prop ktory nie boli po inj mnie. Bm znajomy bil propa i zadowolony.
Npp bilem genamed, bdb npp, pozniej szlo npp od pblab i takze rewelacja
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3130
To prawda bioniche jak bilem zero dyskomfortu czy stanow zapalnych, teraz leci Bm deka/cyp po inj sladu nie ma praktycznie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29102
pitbull82
wino tab GEP, Swiss Remedies???


jak gep w czrnym pudełko to spoko, bierz smiało, jak nowy w białych omijaj szerokim łukiem

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29102
malykox12
npp genamed czy nexium? Bo tylko to mam w butlach, a ampy odpadają.
I jak nastawiacie sie na prop bioniche? faktycznie 150mg siedzi czy skoro bije 1ml z bm to to też traktowac jako 1ml?

lece teraz npp nexium to dopiero teraz przy dawce 100 ed czuje i widze że coś tam dziala, przed tem leciałem 50ed to wogule go nie czułem

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Ja w dawce 50mg nigdy nie czułem npp A szedl 3 firm. 700 week już fajnie robiło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34544 Napisanych postów 89609 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 938513
skyboom
malykox12
npp genamed czy nexium? Bo tylko to mam w butlach, a ampy odpadają.
I jak nastawiacie sie na prop bioniche? faktycznie 150mg siedzi czy skoro bije 1ml z bm to to też traktowac jako 1ml?

lece teraz npp nexium to dopiero teraz przy dawce 100 ed czuje i widze że coś tam dziala, przed tem leciałem 50ed to wogule go nie czułem

100mg ed i dopiero poczułeś ?

Mnie 150mg 3xweek już robiło pięknie... leciało Nexium i Androchem , najlepsze npp jakie biłem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
300 npp week cos tam robilo ale jesli podejde jeszcze raz to na pewno bedzie to dawka conajmniej 400-450mg poniewaz spodziewalem sie wiecej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prop Androchem ktoś teraz leci ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej