SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3854 Napisanych postów 9845 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288617
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2000 Napisanych postów 3296 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 73213
Thomas07
Panowie tren ace z ions kosiarka jestem w trzecim tygodniu i teraz dopiero tak naprawde poczulem jak robi ,treningi bajka ,sila kosmos wydolnosc to samo , wiecej trenu idzie niz testa a i libido kosmiczne ,
To tak ode mnie :)

To kozak jak nawet wydolnosc podnosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 25855 Napisanych postów 260627 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1333635
Jeszce jak lipidy poprawi to juz będzie kosa
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 496 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5730
W temacie co warto brac dziele sie opinia swoja na temat stosowanego srodka z dostepnego na naszym rynku labu i wszystko zostaje usuniete ... nie rozumiem , przeciez to opinia zwyklego uzytkownika zadne naklanianie czy co tam ... nie wiem co niestosownego napisalem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 405
Czepiacie się
Jeżeli tak tren na niego działa to tylko pozazdrościć, psychika być może tu gra dużą rolę
Niepotrzebne te dogryzki
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 323 Napisanych postów 955 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26648
moze chlop poprostu jest zmotywowany i zap*****la bardziej...ale ions uslyszeli to pewnie fake bo wydolnosc mu niby podnioslo...podlapali temat ojejku :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 781 Napisanych postów 1233 Wiek 39 lat Na forum 186 dni Przeczytanych tematów 19634
Modowi może chodziło o to ze to nie temat w tym dziale
2

Lux 80’

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 50 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 405
Nie wiem co zostało usunięte ale to, że napisał,że ta firma mu pasuje i czuję się jak Bóg na tym, to nic złego.
Tylko pogratulować.
Myślę po prostu że mod nie lubi Ions.
Więc Thomas bidny został ukarany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3854 Napisanych postów 9845 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 288617
Koks1000
moze chlop poprostu jest zmotywowany i zap*****la bardziej...ale ions uslyszeli to pewnie fake bo wydolnosc mu niby podnioslo...podlapali temat ojejku :)

Wez nie p****** glupot. Kazdy ko byl na tre ie wie ze wydolnosc jest gorsza. Stwierdzilem fakt ze to dziwne ze u niego nie. Srodki ionsa te ktore bilem dzialaly i uwazam go za dobry lab wiec wsadz sobie swoje aluzje.

To Ty tu walisz pimp od samego poczatku za co juz wylapales wiec cichutko tam.

Kasacja poszla bo byl spam i rozpiski. Nawet nie przeczytaliscie ale juz wiecie swoje i teorie tworzycie.

Wiem bo spamowalem.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-08-09 23:33:12

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-08-09 23:33:49
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Zestaw 1