SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4471268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 203 dni Przeczytanych tematów 2857
Ani primy ani oxy nie brałem jeszcze, więc nie wiem nawet za bardzo czego się spodziewać. Będę obserwować co i jak. Z tego co wiem, to wpływ oxy na wątrobę powinien być znacznie mniejszy niż innych orali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 6346 Napisanych postów 16152 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 394586
naprawde teraz ludzie stwierdzaja ze dany srodek to dany srodek poprzez badanie estro albo alat/aspat zamiast ten srodek przebadac? przeciez tego sie motyla noga nie da czytac... a jak bedziesz mial mete w tej oxie, to watrobowych ci nie podniesie? a jak bedziesz mial wysokie estro z prima, to znaczy ze tam primy nie ma? ja nie ogarniam co sie dzieje

jesli nawet prima/bold czy cos tam jeszcze ,zbija ci estro, to skad mozesz wiedziec ze tam siedzi 250mg/1ml bolda a nie 100mg?

jedyna pewnosc masz, jak wyslesz do labu srodek na przebadanie a nie badaniem z krwi za 20 zlotych.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 5/29/2024 4:50:38 PM
7

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 22560 Napisanych postów 31487 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 879555
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 203 dni Przeczytanych tematów 2857
lordknaga
naprawde teraz ludzie stwierdzaja ze dany srodek to dany srodek poprzez badanie estro albo alat/aspat zamiast ten srodek przebadac? przeciez tego sie motyla noga nie da czytac... a jak bedziesz mial mete w tej oxie, to watrobowych ci nie podniesie? a jak bedziesz mial wysokie estro z prima, to znaczy ze tam primy nie ma? ja nie ogarniam co sie dzieje

jesli nawet prima/bold czy cos tam jeszcze ,zbija ci estro, to skad mozesz wiedziec ze tam siedzi 250mg/1ml bolda a nie 100mg?

jedyna pewnosc masz, jak wyslesz do labu srodek na przebadanie a nie badaniem z krwi za 20 zlotych.




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 5/29/2024 4:50:38 PM


Ogólnie rzecz biorąc, to masz pełną rację, ale ja raczej spodziewam się, że oxa będzie mi podnosić próby wątrobowe znacznie wolniej niż inne orale, bo jest mniej toksyczna, stąd myślałem, że tak rozpoznamy czy tam siedzi oxa.
Jak by tam nie było, to żeby mieć pewność, to trzeba wysłać na badanie, wiadomo.
Byku nie denerwuj się tak ;D

Zmieniony przez - Natural100procent w dniu 2024-05-29 17:08:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 203 dni Przeczytanych tematów 2857
Jeśli ktoś jest chętny wysłać prime i oxe z Medicala na badania, to piszcie u mnie w temacie, zbijemy się i ogarniemy temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 6346 Napisanych postów 16152 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 394586
ja sie nie denerwuje, tylko stwierdzam fakt, bold np. mi nigdy estro nie zabijal, mete bralem 2x i za pierwszym dalej mialem alat/aspat w granicach normy a za drugi lekko podniesiony, bo lecialem wieksza dawke, wiem ze meta najtansza a tam mogl siedziec kazdy oral?


wiec ja mam przej**ane, bo jak bede kiedys bral bolda, i nie bedzie mi zbijal estro, to znaczy ze bolda tam nie ma
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 267 Wiek 4 lata Na forum 203 dni Przeczytanych tematów 2857
lordknaga
ja sie nie denerwuje, tylko stwierdzam fakt, bold np. mi nigdy estro nie zabijal, mete bralem 2x i za pierwszym dalej mialem alat/aspat w granicach normy a za drugi lekko podniesiony, bo lecialem wieksza dawke, wiem ze meta najtansza a tam mogl siedziec kazdy oral?


wiec ja mam przej**ane, bo jak bede kiedys bral bolda, i nie bedzie mi zbijal estro, to znaczy ze bolda tam nie ma


Już daj spokój
Zapomniał byk jak cielem był

Pamiętam, że gdy jadłem wino 60mg ed, to próby miałem nieźle wywalone ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 376 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14844
Pytałem wcześniej o suste z IONS i wszystkie opinie pozytywne i dziękuję bardzo za info teraz chodzi mi o tren ace z ions bił ktoś ostatnio macie jakieś opinie wiadomo że tren to już musi być dobra firma proszę o opinie dzięki pozdro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 102417 Napisanych postów 373579 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1696749
Z trenem będzie tak samo ions wiele lat ba rynku i praktycznie zawsze ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1092 Napisanych postów 19661 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 161755
lodzianin1
Słabe wykładniki prima nie musi zbijac e2 a oxa będzie obciążać wątrobę bo to przecież 17


Tylko nie tak mocno
U mnie na oxie 100mg ed Panax wątrobowe lekko ponad normę jakieś 10-15 oczek

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium