SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1445315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2556 Napisanych postów 2561 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 42337
PlebsonTar
Witam. Mam dostęp do labów : Bioniche,biosira,DNA, Vedi, Malay Tiger.
Z którego labu boldek, NPP i masteron najpewniejsze i najlepsze?

DNA boldek leci teraz a masteron niedawno tez bilem,

sHarkYy
Panowie jak to jest z tym sibu, czy od pierwszej tabletki powinno blokować apetyt?
Pytam bo Kobita je i mówi, że nie czuje jakiegoś zahamowania głodu, a nigdy chemią się żadną nie faszerowała.
Dodam, że bierze eutyrox 75mg dziennie od lekarza-czy to może mieć jakiś wpływ na działanie sibu?

blokuje od 1tabletki tutaj nie ma wkrecania sie sibu dziala od 1dawki, moja Nouve lyknela z rana o polowe mniej zjadla juz 1 dnia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 38 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7263
Chłopy a Vertex to też próba podszycia się pod koncern? Z tego co widzę na pudełkach jest Vertex India ale na oficjalnej stronie https://www.vrtx.com/about-us/locations/ nie ma wzmianki o Indiach...

Zmieniony przez - startnabol w dniu 2020-04-12 11:20:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 243 Wiek 42 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1670
Sibut-20 PHD Remedies od reki dzialanie jak moja lykala. Zadnego czekania na wlasciwe dzialanie sibu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1331 Napisanych postów 1407 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40969
mam nadzieję, że GH Vertexa nie "działa" tak jak to sibu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1502 Napisanych postów 22724 Wiek 9 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 369755
startnabol
Chłopy a Vertex to też próba podszycia się pod koncern? Z tego co widzę na pudełkach jest Vertex India ale na oficjalnej stronie https://www.vrtx.com/about-us/locations/ nie ma wzmianki o Indiach...

Zmieniony przez - startnabol w dniu 2020-04-12 11:20:03

Robi to jakaś roznice skoro towar działa bardzo dobrze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 504 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 7503
Jakie:
1. hcg
2. clomid
3. tamox

z underow winny byc warte do rozwazenia (potrzebuje zawezic liste).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 56180 Napisanych postów 313604 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1507086
Brownstone1
Jakie:
1. hcg
2. clomid
3. tamox

z underow winny byc warte do rozwazenia (potrzebuje zawezic liste).

Do czego masz dostęp?
Komplet z tego ma np androchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10569 Napisanych postów 17010 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 328701
Wojmir28
mam nadzieję, że GH Vertexa nie "działa" tak jak to sibu.

Jadlem te nowe sibu i bilem nowe gh i oba bdb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1331 Napisanych postów 1407 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 40969
Sibu też kupiłem, bo nigdy nie jadłem na próbę, ale to grosze, grunt aby GH kosiło i to najlepiej tak jak na badaniach 12UI w ampie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 56180 Napisanych postów 313604 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1507086
Znając życie przesypane będzie tylko 1, oby później miało to co deklarowane

Vertexa wbilem kilka środków i złego słowa nie powiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

cutz