SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pawel82
Jak za bardzo podgrzejesz sok przed wbiciem to dopiero zobaczysz co to ból podczas iniekcji

To widzę że zdania są podzielone ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Wookie12
dmq92
Chlopie co ty kombinujesz. Gowno Ci to da. Bij mniej w wiecej miejsc albo zmień lab. Ewidetnie Ci towar szkodzi. Podgrzanie da Ci tylko tyle ze z ppmpki latwiej w mięsień wppmpujesz. Bol będzie dokladnie taki sam

Sie okaze zbrubuje podgrzac i tak jak mowisz wezme teraz po 1 ml w 2 miejsca


Ja mam bardzo wrażliwy organizm i boli po 90% środków. A metod na ograniczenie bólu i stanów zapalnych robiłem chyba już wszystko co się da. I nie ma to za wiele znaczenia jeśli chodzi o technikę bo raczej bije już wystarczająco długo. Albo znaleźć firme z której dany srodek nie boli albo jak już masz jakiś zapas to mieszać z takim co mniej boli lub nie boli.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 526 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 66399
pavlog89
pawel82
Jak za bardzo podgrzejesz sok przed wbiciem to dopiero zobaczysz co to ból podczas iniekcji

To widzę że zdania są podzielone ..

Odnośnie bólu podczas iniekcji jak dla mnie to obce zjawisko jeszcze tego nie doświadczyłem, kiedyś ktoś mi powiedział że jak podgrzeje to nie będzie zrosta na drugi dzień , to miałem na myśli .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Zrosty nie są od substancji tylko od inikcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2721 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100232
Dokładnie, od przebijania tkanek.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
diablo1
Wookie12
dmq92
Chlopie co ty kombinujesz. Gowno Ci to da. Bij mniej w wiecej miejsc albo zmień lab. Ewidetnie Ci towar szkodzi. Podgrzanie da Ci tylko tyle ze z ppmpki latwiej w mięsień wppmpujesz. Bol będzie dokladnie taki sam

Sie okaze zbrubuje podgrzac i tak jak mowisz wezme teraz po 1 ml w 2 miejsca


Ja mam bardzo wrażliwy organizm i boli po 90% środków. A metod na ograniczenie bólu i stanów zapalnych robiłem chyba już wszystko co się da. I nie ma to za wiele znaczenia jeśli chodzi o technikę bo raczej bije już wystarczająco długo. Albo znaleźć firme z której dany srodek nie boli albo jak już masz jakiś zapas to mieszać z takim co mniej boli lub nie boli.


Mam dokladnie to samo i po 5 latach wkoncu na dna mnie nic nie boli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Tak to jest jak sie wbija kujawski
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
A moze Ty powiesz cos madrego wkoncu, bo chyba sie jeszcze nie zdarzylo na tym forum.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 188 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3046
Widocznie kolega dobrze zna kujawski :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
DNA bold cyp master u mnie bez bolaczek,
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej