SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4005303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Ja trafiłem trena z dna ktory mi garba wychodowal ale lece inne srodki i robia jak maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
GwiazdekTorun
Powoli bede schodzil z trena e DNA i chce wskoczyc na bold master e i byc moze tura oral oxa pozniej pewnie.
Test cyp zostaje albo moze na enan przestawie sie.
Do wyboru mam

Bm
Dna
Sky
Egzogen


1 z listy może być, choć reszta jak widać też chwalona. Ale najlepiej to trzymaj się laba co bijesz i działa. Jak działa bierzesz dalej forme robisz dalej. Bo zaraz mętlik w głowie się zrobi i tyle będzie z Twojego wybierania.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5293 Napisanych postów 15303 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387301
ja trafilem mete w oxie z nexium - 2 opakowania,
i ostatnio wzialem sobie suste z vertexa, kazdy jeden szot to stan zapalny, reke mialem tak opuchnieta jak w triceps zrobilem az 1ml, ze obwod byl z 4-5cm wiekszy od drugiej( wiem, super ze zamiast susty dostalem synthol ) przez jakies 6-7dni, bilem w dupsko reszte i za kazdym razem bombel po 4-5 dni sie trzymal, nie mowiac o tym ze ampy jak w balkanie starym, ciezko zlamac leb i do tego jedna ampa mi w lapie j**la... to z tych ostatnich wpadek

ale nexium mam zapas i dalej uzywam - oczywiscie nie oxy, to samo mam kilka pudelek mastera z vertexa i troche sie cykam tego brac przez te gule, moze olej jakis, ktorego nie toleruje albo rozpuszczalnik albo ch** wie co, bo testa badalem i byl ponad norme ale dyskomfort tragedia, z ta lapa jeszcze 1-2 dni wiecej i bym lecial do lekarza, tak sie osralem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Każdy nowy flakon każda pierwsza inj u mnie zawsze w poslad leci, bo różnie bywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 760 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182198
PAnowie a czy ktoś stosował sibu z magnusa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
GwiazdekTorun
Powoli bede schodzil z trena e DNA i chce wskoczyc na bold master e i byc moze tura oral oxa pozniej pewnie.
Test cyp zostaje albo moze na enan przestawie sie.
Do wyboru mam

Bm
Dna
Sky
Egzogen


Jesli chodzi o bolda to DNA u mnie spisuje sie dobrze. A sam stoje przed wyborem orala takze tez poczytam opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
Ja z Dna wbilem enan,cypio,prop,tren A i wszytsko dzialalo.Teraz leci DHB z Sky ale bedzie na Dna przejscie.Tak jak piszecie zawsze moze sie trafic slabsze stezenie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Ja mam t400 odlozone z dna to badane bo wypadło bardzo dobrze, ale nie wiem kiedy wbije bo cykl mam rozklepany na długo już i tam t400 nie przewiduje %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5665
Witam Panowie co wybrać? NPP domestic lab phenabol 100 czy NPP Ions? Który lab polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14055
Witam, Panowie z czego teraz T3 godne uwagi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej