SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4004776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
jano81
Nie umiecie odpowiedzieć na pytanie ? To jeszcze raz jaki chormon wzrostu polecacie na obecną chwilę? To ze jest napisane przy moim niku początkujący nic nie znaczy bo ćwiczę od 25 lat , a pierwszy cykl to ja miałem jak połowa z ludzi tutaj chodziła w pampersach lub zjadała kozy z nosa w podstawówce, a do hormonu przygotowywałem się dwa lata wiec wiem jak działa i jakie ma skutki uboczne wiec nie traktujcie mnie jak dziecko i naprawdę proszę już nie piszczcie tych zbędnych i nic nie wnoszących tekstów tylko odpowiedzcie na pytanie . Dziękuje


Najlepiej czułem squiba ale koszt wysoki
Później testowałem androchem,imperial,soda i ten sam poziom tych trzech
Jeszcze miałem steeltropin ale odczucia jak trzech wyżej :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 1568 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26216
Kup bionitropin. Ja stosuje od dłuższego czasu i jest git.
Koleżko to ze Ci ,,drętwiały,, kończyny to bardzo dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
ziki2000
jano81
Nie umiecie odpowiedzieć na pytanie ? To jeszcze raz jaki chormon wzrostu polecacie na obecną chwilę? To ze jest napisane przy moim niku początkujący nic nie znaczy bo ćwiczę od 25 lat , a pierwszy cykl to ja miałem jak połowa z ludzi tutaj chodziła w pampersach lub zjadała kozy z nosa w podstawówce, a do hormonu przygotowywałem się dwa lata wiec wiem jak działa i jakie ma skutki uboczne wiec nie traktujcie mnie jak dziecko i naprawdę proszę już nie piszczcie tych zbędnych i nic nie wnoszących tekstów tylko odpowiedzcie na pytanie . Dziękuje


Najlepiej czułem squiba ale koszt wysoki
Później testowałem androchem,imperial,soda i ten sam poziom tych trzech
Jeszcze miałem steeltropin ale odczucia jak trzech wyżej :)


jak można czuć hgh lepiej lub gorzej?bo nie za bardzo kumam
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki wszystkim kończę temat zamówiłem imperiala zrobię kolejne podejście skoro mówicie ze tak ma być ale uwierzcie mi miałem taka masakrę nie dało się normalnie funkcjonować kto tego nie miał nie zrozumie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469834
Miałem maskarę na sodzie przy 10iu
Ciezko o normalne funkcjonowanie
Zegarki w odstawke bo albo nie przeszedł przez dłoń albo nie do wytrzymania po zapięciu na nadgarstku
Piesci nie do zaciśnięcia bez rozgrzania
Palce jakies dziwne grube jakby powykręcane
Ból czasem promieniujący do łokci

Aktualnie na trt bez gh odpoczynek
To i tak mimo 2 tyg przerwy lekko czuje jeszcze opuszki palców ze są zdrętwiałe

Ze swojej strony
Soda Imperial Androchem Panax
W takiej kolejności
Dla bogatych squibb w cenie pewnie x2 co wyżej wymienione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
lodzianin1
ziki2000
jano81
Nie umiecie odpowiedzieć na pytanie ? To jeszcze raz jaki chormon wzrostu polecacie na obecną chwilę? To ze jest napisane przy moim niku początkujący nic nie znaczy bo ćwiczę od 25 lat , a pierwszy cykl to ja miałem jak połowa z ludzi tutaj chodziła w pampersach lub zjadała kozy z nosa w podstawówce, a do hormonu przygotowywałem się dwa lata wiec wiem jak działa i jakie ma skutki uboczne wiec nie traktujcie mnie jak dziecko i naprawdę proszę już nie piszczcie tych zbędnych i nic nie wnoszących tekstów tylko odpowiedzcie na pytanie . Dziękuje


Najlepiej czułem squiba ale koszt wysoki
Później testowałem androchem,imperial,soda i ten sam poziom tych trzech
Jeszcze miałem steeltropin ale odczucia jak trzech wyżej :)


jak można czuć hgh lepiej lub gorzej?bo nie za bardzo kumam


Chodzi mi o różnice typu mocne paznokcie i szybciej rosnące :) a wiec coś tam więcej dało haha

Druga sprawa dawka squiba była 3iu
Innych 5iu
To tylko moje odczucia a wiec kazdy pewnie może mieć zupełnie inaczej

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 940 Napisanych postów 19253 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158427
lodzianin1
ziki2000
jano81
Nie umiecie odpowiedzieć na pytanie ? To jeszcze raz jaki chormon wzrostu polecacie na obecną chwilę? To ze jest napisane przy moim niku początkujący nic nie znaczy bo ćwiczę od 25 lat , a pierwszy cykl to ja miałem jak połowa z ludzi tutaj chodziła w pampersach lub zjadała kozy z nosa w podstawówce, a do hormonu przygotowywałem się dwa lata wiec wiem jak działa i jakie ma skutki uboczne wiec nie traktujcie mnie jak dziecko i naprawdę proszę już nie piszczcie tych zbędnych i nic nie wnoszących tekstów tylko odpowiedzcie na pytanie . Dziękuje


Najlepiej czułem squiba ale koszt wysoki
Później testowałem androchem,imperial,soda i ten sam poziom tych trzech
Jeszcze miałem steeltropin ale odczucia jak trzech wyżej :)


jak można czuć hgh lepiej lub gorzej?bo nie za bardzo kumam


Wiesz do dziś na forum pisze się ze Enan ludzie czuja inaczej niż cypio
Ze taka sama dawka ale inaczej z ciągnięciem wody libido itd
Na forum truebodybuilding wyśmiewają takie odpowiedzi a wiec sam widzisz ze w praktyce różnie bywa
Może to tez siła świadomości ze jak droższe to lepsze :)
Ja na różnych mixach potrafiłem mieć stany zapalne ,ściąganie ropy itd
Bolesne dhb itd
Na squibie tego nie mam stad bardziej ufam tej firmie
Wiem ze jest droga ale jeżeli ktoś ja poleca to nie trzeba pisać - a w czym lepsza bo wyżej chociażby napisałem
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
jano81
Dzieki wszystkim kończę temat zamówiłem imperiala zrobię kolejne podejście skoro mówicie ze tak ma być ale uwierzcie mi miałem taka masakrę nie dało się normalnie funkcjonować kto tego nie miał nie zrozumie. Pozdro


to nie wina firmy tylko tak działa czasem hgh , teraz leciałem kilka miesiecy i było ok pod koniec mnie złapało dopiero
tak wiec tutaj nie ma co sie doszukiwać drugiego dna , jak poczytałeś mój link pewnie trochę ci wyjasniło to sytuacje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Wiecej